Astra G by ITALY, pocelo je pocelo, str 11. ;D

Astra G by ITALY, pocelo je pocelo, str 11. ;D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: PONOVIO SE

bulex je napisao(la):
daj nam ba jos slika..... astrice su meni super.... starac kod mene ime... ma dramica... ako si iz tuzle mozda si je i primjetio.... mat plava... hehe.. malo smijesna boja... al je dobro auto...

eeee, nemam sad slika, kad se dočepam kakvog digitalca pa ću je dobro izslikati;)
Iz Kaknja sam, u TZ sam nedavno bio, al eto ne vidjeh tu tvoju:D:D:D
 
Član
RE: PONOVIO SE

hehe... nije bash moja... al et postavi nam slike..... ova dosta bolje izgleda.... btw
 
Član
RE: PONOVIO SE

Deyo je napisao(la):
ITALY je napisao(la):
bulex je napisao(la):
daj nam ba jos slika..... astrice su meni super.... starac kod mene ime... ma dramica... ako si iz tuzle mozda si je i primjetio.... mat plava... hehe.. malo smijesna boja... al je dobro auto...

eeee, nemam sad slika, kad se dočepam kakvog digitalca pa ću je dobro izslikati;)
Iz Kaknja sam, u TZ sam nedavno bio, al eto ne vidjeh tu tvoju:D:D:D

Kade, bre? :) A kilo soli što sam pripremio :D

samo čuvaj doći ću ja opet;) ma bio samo malo na utakmici...
valja mi do tebe maksuz nekad skoknuti:)
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
RE: PONOVIO SE

odlicna astra ima potencijala jedino bas da je full oprema i nije daleko od tog al eto
u svakom slucaju sretno i da se navozas
Pozz
 
Član
RE: PONOVIO SE

GTi_Freak je napisao(la):
odlicna astra ima potencijala jedino bas da je full oprema i nije daleko od tog al eto
u svakom slucaju sretno i da se navozas
Pozz

ma za full mislim da se je samo tako izrazio,valja sad nabrajat sve sto ima.bitno da mu je rezervar full,a ostalo manje vise
 
Član
RE: PONOVIO SE

jebo ba klimu ionako na slabim motorima samo dzaba stoje nicem ne sluze... :p pozz i sretno s astrom...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top