Astra G 16v

Astra G 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
JEL MOŽE JEDNA MALA POMOĆ KAKO POJAČATI SNAGU ASTRI G 16.16V
KOJI JE NAJEFIKASNIJI NAČIN I NAJ JEFTINIJI
 
Član
RE: http://www.bhtuning.com/forumdisplay.php?fid=11

ABCE je napisao(la):
JEL MOŽE JEDNA MALA POMOĆ KAKO POJAČATI SNAGU ASTRI G 16.16V
KOJI JE NAJEFIKASNIJI NAČIN I NAJ JEFTINIJI

ne znam koji je najjeftiniji al znam da mozes da je cipujes i ako je to ta astra 1.6 16v od 100 konja .. mozes je cipovati na 110 konja i jaci cip na 114 a detaljnije ti moze objasnit clan foruma KRVOLOK i evo ti ova stranica www.smchiptuning.com pa pregledaj fino.A pored svega toga mozes promijeniti izduv cijeli, stavit kn filter zraka i jos vjerovatno neke stavri O KOJIM JA NEMAM POJMA pa necu vise sr.t :lol:
 
Administrator
RE: http://www.bhtuning.com/forumdisplay.php?fid=11

ABCE je napisao(la):
JEL MOŽE JEDNA MALA POMOĆ KAKO POJAČATI SNAGU ASTRI G 16.16V
KOJI JE NAJEFIKASNIJI NAČIN I NAJ JEFTINIJI

kupi jacu astru ;)
 
Član
RE: http://www.bhtuning.com/forumdisplay.php?fid=11

normala je napisao(la):
ABCE je napisao(la):
JEL MOŽE JEDNA MALA POMOĆ KAKO POJAČATI SNAGU ASTRI G 16.16V
KOJI JE NAJEFIKASNIJI NAČIN I NAJ JEFTINIJI

ne znam koji je najjeftiniji al znam da mozes da je cipujes i ako je to ta astra 1.6 16v od 100 konja .. mozes je cipovati na 110 konja i jaci cip na 114 a detaljnije ti moze objasnit clan foruma KRVOLOK i evo ti ova stranica www.smchiptuning.com pa pregledaj fino.A pored svega toga mozes promijeniti izduv cijeli, stavit kn filter zraka i jos vjerovatno neke stavri O KOJIM JA NEMAM POJMA pa necu vise sr.t :lol:

ja mislim da astra ima 105 KS
 
Član
mozes se patiti sa tim cipovim ai usisima hladnog zraka itd...ali najefikasnije ide na standardnim preradama motora, mijenjanje izduva, veci provrt cilindara prerada bregaste, ventila, olaksavanje zamjca i tih drangulija :cool::icon_biggrin:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
mozes se patiti sa tim cipovim ai usisima hladnog zraka itd...ali najefikasnije ide na standardnim preradama motora, mijenjanje izduva, veci provrt cilindara prerada bregaste, ventila, olaksavanje zamjca i tih drangulija :cool::icon_biggrin:

DA ZNAM JA TO ALI TO KOŠTA ,MISLIO SAM MALO PODIĆI KONJSKE SNAGE SA NEKIM MALIM PRERADAMA ,JER MI SE ČINI DA SLABO IDE ZA 100 KONJA JELI MOGUĆE DA JE KATALIZATOR GUŠI , I NA LERU MI ZNA IGRATI KAZALJKA OD OBRTOMETRA ,IŠAO SAM NA DIJAGNOSTIKU NIŠTA NE POKAZUJE SVE JE OKE
 
Član
panajotis je napisao(la):
Pogledaj termostat temperature...!!! nesto me na to vuce...

A ŠTO MISLIŠ DA JE TERMOSTAT NEMAM PROBLEMA SA TEMPARATUROM NORMALNO GRIJE ,NE PREGRIJAVA SE:icon_question:
 
Član
ABCE je napisao(la):
panajotis je napisao(la):
Pogledaj termostat temperature...!!! nesto me na to vuce...

A ŠTO MISLIŠ DA JE TERMOSTAT NEMAM PROBLEMA SA TEMPARATUROM NORMALNO GRIJE ,NE PREGRIJAVA SE:icon_question:

Imao sam i ja slican problem na fordu.. izmjnjao cuda sve zivo... i na kraju bio termostat od par maraka..
Auto mi slabije vuklo.. znao se nekad ugasiti kad kocim naglo.. trosio malo vise.. itd.. I meni je igrala kazaljka..
 
Član
U SVAKOM SLUČAJU POGLEDAĆU NIJE NA ODMET HVALA NA SAVJETU

A KAKO KATALIZATOR UTIČE NA AUTO ŠTA SE DESI KAD SE SKINE JEL MOGUĆE DA ON GUŠI MOTOR
 
Član
ABCE je napisao(la):
U SVAKOM SLUČAJU POGLEDAĆU NIJE NA ODMET HVALA NA SAVJETU

A KAKO KATALIZATOR UTIČE NA AUTO ŠTA SE DESI KAD SE SKINE JEL MOGUĆE DA ON GUŠI MOTOR



Nadam se da sam ti pomogao...
A 2 stvar cuo sam u jednog lika bio zacepljen katalizator ili negdje na auspuhu neznam gdje.. niko mu nije znao reci sta je .. gusilo se auto.. covjek cuda promjenio al bilo isto .. U pitanju je Ford Siera ..
Kad je to ocepio auto ko novo .. ide ko blesavo!
 
Član
moguce je da je i katalizator gusi a i svjecice ti nije na odmet provjeriti i zbog njih obrtaji mogu varirat,pored toga provjerio bi filter zraka,goriva
 
Član
normala je napisao(la):
moguce je da je i katalizator gusi a i svjecice ti nije na odmet provjeriti i zbog njih obrtaji mogu varirat,pored toga provjerio bi filter zraka,goriva

ma izmjenjo sam sve filtere stavio sam orginalne svjećice NGK malo se kao bilo smirilo ali opet isto još je jedino ostao katalizator moraću ga izbaciti
 

MyX

Član
ABCE je napisao(la):
MISLIO SAM MALO PODIĆI KONJSKE SNAGE SA NEKIM MALIM PRERADAMA ,JER MI SE ČINI DA SLABO IDE ZA 100 KONJA,

IŠAO SAM NA DIJAGNOSTIKU NIŠTA NE POKAZUJE SVE JE OKE

Da se ti nisi pokusavao utrkivati sa 2.0 16v masinom, pa mislis da slabo ide..?:icon_smile: ..ako na dijagnostici kazu da je auto OK!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top