Astra G 1.8 16v sport

Astra G 1.8 16v sport

Član
fino izgleda, mozda ti je bilo bolje transparennom folijom uradit kao sto sam ja, a uz to vidi se normalno i po danu, al u svakom slucaju, fino izgleda ;)
 
G@GY je napisao(la):
fino izgleda, mozda ti je bilo bolje transparennom folijom uradit kao sto sam ja, a uz to vidi se normalno i po danu, al u svakom slucaju, fino izgleda ;)

ma nisam jos dugo u ovom...al eto volio bih i to probat :icon_biggrin:
 
Eo jutros skinuo traku i nabacio,po meni je dobro ispalo :icon_biggrin: :icon_biggrin:


22092011662.jpg


ova je ona sa ˝packom˝ uopce se ne primjeti,moras se bas zagledat na jedan dio :icon_biggrin:

22092011661.jpg


btw: nadam se da ce mi ˝dragon˝ prodat lonac ;DD
 
Član
nije lose, ako ti vremeno dosadi onda lagano obrises i ponovo naspricas malo svjetlije i cao:cool::cool:
 
Član
kako si sprejo stope iznutra il izvana ? negdje nacuo da je bolje iznutra ? a bibi ti je extra :)
 
MuMa je napisao(la):
astra je super....a jesil stopove radio obicnim crnim sprejom ili ???
Zastitio rikverc,nanio prajmera prvo.Sacekao cca 30min pa onda 3 sloja transparantnog spreja,jedva ga naso u Vitezu :icon_eek:


@dAF0N1-i ja sam htio iznutra al ima plastika zastitna nisam htio skidat kad je fabricki zaljepljeno...raspitivo se kako sta i kazu da moze izvana.Bilo me strah da ne ispadne kako sam htio al extra je ispalo :icon_biggrin:
 
Top