ASTRA G 1.7DTI Sport farovi ispolirani :D

ASTRA G 1.7DTI Sport farovi ispolirani :D

Član
RE: ASTRA G 1.7DTI Sport

uuu fina astra...nek ti je sa srecom..a farove ti je jako lako zavrsit..kreni od 800 do 2000 ..i samo dobro ispoliraj..ali npr sa 800 kreni smirglat vertikalno ,pa sa sljedecim horizontalno...uglavnom obrnut smjer :D ...i onda samo poliranje..i svaki mjesec ih malo ispoliras 1 min posla ..ni toliko...i uvijek ko novi =) ako gdje zapne zovi...radio sam to
 
RE: ASTRA G 1.7DTI Sport

Farovi ispolirani uspjesno :) evo i koja slicica :) ja zadovoljan


antrax je napisao(la):
jbt vodobrusni u ruke i slobodno cijele farove pređi sa njim... kreneš od 800... dobro ih isparaš i nemoj se čudit kako će izgledat kad kreneš radit... :D onda uzmi 2000 pređi fino, bit će bijeli kad dobro ošlajfaš... i onda polir pastom najjeftinijom poliraj ručno... i eto ga :)

Inače fin autić... svaka čast za izbor ;)

hvala na pomoci farovi ispolirani :)
 

Prilozi

  • 04092010455.jpg
    04092010455.jpg
    519 KB · Pregleda: 29
  • 04092010457.jpg
    04092010457.jpg
    368 KB · Pregleda: 44
Član
RE: ASTRA G 1.7DTI Sport

Cosworth je napisao(la):
Farovi ispolirani uspjesno :) evo i koja slicica :) ja zadovoljan


antrax je napisao(la):
jbt vodobrusni u ruke i slobodno cijele farove pređi sa njim... kreneš od 800... dobro ih isparaš i nemoj se čudit kako će izgledat kad kreneš radit... :D onda uzmi 2000 pređi fino, bit će bijeli kad dobro ošlajfaš... i onda polir pastom najjeftinijom poliraj ručno... i eto ga :)

Inače fin autić... svaka čast za izbor ;)

hvala na pomoci farovi ispolirani :)



hehe ja ću sutra svoje, ispolirao sam ih nekoliko pari preko ljeta... sebi nikad vremena uhvatit... imam još nekih zezancija mijenjat itd... pa usput i farove odradit ;)

Dobro je, kakvi budu, poslije poliranja su ekstra svaki put, pogotovo kod ovih astri...
 
Top