Astra G 1.7 DTI

Astra G 1.7 DTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo i moje zujalice.Auto je na WEITECH amortizerima i oprugama tj spustena je 40/35.Christalni farovi sa obrvicama,lifteri na haubi,K&N filter,sportski volan,Pioneer DEH-P55BT,kablovi za muziku su svi provedeni samo sto trenutno nije nista posebno ubaceno,maska bez emblem.Eto dosta od mene :)
 
Član
lutkica samo moram reci da je meni katastrofa volan kad se promijeni autu ... jednostavno nije to to ... izgleda ko da mu fali nesto kad nije onaj njen volan jer je on puniji nekakav
 
Ma nesto mi ovaj drag skroz a drugacije je kad se gleda iznutra nego na slici a sad kad sam vozio sa njezinim orginalnim kod jarana nesto mi neobicno i bezveze skroz :D
 
Početnik
aa sta reci..lijepo auto..al brate i kvari se, samo kad krene, a skupi dijelovi..a sminka je..i nije skupa..a fele ti trebaju pa onda dalje..
 
Član
fina drug vozilica.. isti kod mene motor bio samo karavan i nisam nikako zadovoljan bio, nadam se da ce tebi biti sve uredu nek je sa srecom..
 
Hvala svima takodje sam imo karavan prije ove i isto nisam bio zadovoljan vise je bila kod majstora nego kod mene :D. A ova me sad za sad sluzi extra.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top