astra F

astra F

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Lijep autic, jos kakve alu flele i bit ce to jos ljepsi autic...Nego de mi reci kako svira ta tuba, i koliko je jaka, te ako znas da tko prodaje i koliko trazi...Pozz
 
ErRoR je napisao(la):
Lijep autic, jos kakve alu flele i bit ce to jos ljepsi autic...Nego de mi reci kako svira ta tuba, i koliko je jaka, te ako znas da tko prodaje i koliko trazi...Pozz

alu vec ima,ali su sa ljetnjim gumama,a tuba razvaljuje,a za prodaju neznam,sorry
jedino znamm da je ovdi(austrija) mozes naruciti za 450 eura;)
 
Član
renault R-5 je napisao(la):
dobra astra
vozio sam se u 1.6 16v, ide ko luda
mogu mislit kako ide ova

1.6 ima 105HP-a, ova nazalost 90. Ova je i 8ventilac ako se ne varam.
Al' je heben stroj.
Jel' ovo pumpa u gepeku ili...?
 
Član
balkan boyF je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Lijep autic, jos kakve alu flele i bit ce to jos ljepsi autic...Nego de mi reci kako svira ta tuba, i koliko je jaka, te ako znas da tko prodaje i koliko trazi...Pozz

alu vec ima,ali su sa ljetnjim gumama,a tuba razvaljuje,a za prodaju neznam,sorry
jedino znamm da je ovdi(austrija) mozes naruciti za 450 eura;)

Drug ta tube je stvarno extra, imo sam cast da je cujem u akciji i stvarno nije normalno kako jedan bas od 200W svira. Ja kazem kad taj sa 200W tako svira mos tek mislit kako bi trebo svirat pioneer od 1000W da ga napravis bas kako treba. Samo kod nas on nije 900 marki nov vec je 495 marki nov tak da bolje odsad ne kupuj muziku u austriji vec ovdje u Bosni hehe
 
eddo je napisao(la):
balkan boyF je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Lijep autic, jos kakve alu flele i bit ce to jos ljepsi autic...Nego de mi reci kako svira ta tuba, i koliko je jaka, te ako znas da tko prodaje i koliko trazi...Pozz

alu vec ima,ali su sa ljetnjim gumama,a tuba razvaljuje,a za prodaju neznam,sorry
jedino znamm da je ovdi(austrija) mozes naruciti za 450 eura;)

Drug ta tube je stvarno extra, imo sam cast da je cujem u akciji i stvarno nije normalno kako jedan bas od 200W svira. Ja kazem kad taj sa 200W tako svira mos tek mislit kako bi trebo svirat pioneer od 1000W da ga napravis bas kako treba. Samo kod nas on nije 900 marki nov vec je 495 marki nov tak da bolje odsad ne kupuj muziku u austriji vec ovdje u Bosni hehe

taj pioneer od 1000W je 495 maraka,gdje se ima kupiti
 
Član
balkan boyF je napisao(la):
eddo je napisao(la):
balkan boyF je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Lijep autic, jos kakve alu flele i bit ce to jos ljepsi autic...Nego de mi reci kako svira ta tuba, i koliko je jaka, te ako znas da tko prodaje i koliko trazi...Pozz

alu vec ima,ali su sa ljetnjim gumama,a tuba razvaljuje,a za prodaju neznam,sorry
jedino znamm da je ovdi(austrija) mozes naruciti za 450 eura;)

Drug ta tube je stvarno extra, imo sam cast da je cujem u akciji i stvarno nije normalno kako jedan bas od 200W svira. Ja kazem kad taj sa 200W tako svira mos tek mislit kako bi trebo svirat pioneer od 1000W da ga napravis bas kako treba. Samo kod nas on nije 900 marki nov vec je 495 marki nov tak da bolje odsad ne kupuj muziku u austriji vec ovdje u Bosni hehe

taj pioneer od 1000W je 495 maraka,gdje se ima kupiti

Ma jok nije to. Taj Pioneer sto je kod tebe u gepeku, ta tuba od 200W kod nas je u ASM Elektronici bila 495 marki. Znam bas zato sto sam ja sebi nekad davno htio da ga uzmem i iso maksuz da se raspitam. Kad mi zena rece da je 495 znas da mi je malo falilo da padnem u nesvjest. Al kad sam ga nekad poslije cuo kako svira stvarno mi je bilo zao sto se nisam strpio i kupio sebi jednu takvu tubu. Znas da je premocna a ne zauzima gotov nista gepeka neznam kakvo da vozas auto.

P.S.
Usput samo da ti kazem da ti je i auto pravo al pravo lijepo uradjeno. A ako imas nako nekih pitanja oko bilo cega drug slobodno pitaj, evo ti msn: eddo_tz@hotmail.com

neces bit prvi sa foruma koji mi se javio za savjet i sta ja znam. Naravno ako mogu uvijek cu pomoc. Pozdrav
 
Član
RE: astra  F

Joj zaplakacu !

Prije nekih 5-6 mjeseci prodah Astru F 1.6 16V 1995. god. sve bilo super Full oprema... sad mi zao. Isla je nenormalno dobro.

Imal neko od vas da zna vratit vrijeme ?

GL teBra !
 
Član
ja isto imam ovu astru samo diesel :icon_biggrin:
a vozio sam i benzinca 1.6 ma extra, jos ova je 1.8 uh
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top