ASTRA 2.0_16v SPORT

ASTRA 2.0_16v SPORT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: ASTRA 2.0_16W SPORT

Ček... jel' ti prodaješ ovo auto na oglasima trenutno... ili si kupio iz oglasa auto... ili je nešto treće, prodavao ga, pa odustao od prodaje... ? gledao sam slike prije par dana detaljno...

Naljepnice poskidaj... bit će sigurno ljepše... pozadi ako ništa, stavi fin nastavak na auspuh, uklopit će se u ovu mrežicu sigurno... pofarbaj lajsne i šteke u boju auta, na ovakvoj boji puno znači... baci malo folija, ne prevelik procenat... i poskidaj ove oznake pozada...

To je ono odokativno sa slika, sigurno će ljepše izgledat... ali tvoje auto, tvoj izbor... ako ti je ovako ljepše onda je i nama sigurno lijepo... pa kad bude para, i štoplampe kakve bolje stavi ;)

pozdrav, sve najj...
 
Član
RE: ASTRA 2.0_16W SPORT

Auto kao auta je ok , ali ovo tvoje nije nikako po mom ukusu i nikako mi se ne svidza , spojleri ti stopke ma nista al tvoj auto tvoj izbor
bitno da se tebi svidza poz
 
Član
RE: ASTRA 2.0_16W SPORT

Svaka čast na trudu i volji,ja imam samo par sugestija :D
Maglenke neke ozbiljnije da staviš ove baš imaju neki ''kineski look'',i ozada obavezno roru ako ništa,ukrasnu stavi biće puno ljepše.Felge su dobre ali na taj look idu još agresivnije pa ako budeš u prilici da i to odradiš,ima na forumu momak ''ljuboje'' koji se bavi prodajom felgi,uzima i u zamjenu pa možda se nešto i uspijete dogovoriti ako ti bude u interesu..Pozdrav
 
Član
RE: ASTRA 2.0_16W SPORT

auu crni radovane sta ucini . pravi zmajic . mislim da astra puno bolje izgleda sa obicnim branicima i stopkama . pogledaj na forumu crvenu astru od trne !
 
Član
RE: ASTRA 2.0_16W SPORT

Schumi je napisao(la):
Svaka čast na trudu i volji,ja imam samo par sugestija :D
Maglenke neke ozbiljnije da staviš ove baš imaju neki ''kineski look'',i ozada obavezno roru ako ništa,ukrasnu stavi biće puno ljepše.Felge su dobre ali na taj look idu još agresivnije pa ako budeš u prilici da i to odradiš,ima na forumu momak ''ljuboje'' koji se bavi prodajom felgi,uzima i u zamjenu pa možda se nešto i uspijete dogovoriti ako ti bude u interesu..Pozdrav

hvala potrudicu se da za sledeci put to bude mnogo bolje a moracu potraziti tog momka za fele definitivno se ni meni ne svidjaju ove al za sad je tako kako je dok se nenace sta bolje

0g1 je napisao(la):
Auto kao auta je ok , ali ovo tvoje nije nikako po mom ukusu i nikako mi se ne svidza , spojleri ti stopke ma nista al tvoj auto tvoj izbor
bitno da se tebi svidza poz

vidis kako si ti pametan sam kad hoces svako vozi ono sto mu se svidja i koliko moze daleko da se pruzi

antrax je napisao(la):
Ček... jel' ti prodaješ ovo auto na oglasima trenutno... ili si kupio iz oglasa auto... ili je nešto treće, prodavao ga, pa odustao od prodaje... ? gledao sam slike prije par dana detaljno...

Naljepnice poskidaj... bit će sigurno ljepše... pozadi ako ništa, stavi fin nastavak na auspuh, uklopit će se u ovu mrežicu sigurno... pofarbaj lajsne i šteke u boju auta, na ovakvoj boji puno znači... baci malo folija, ne prevelik procenat... i poskidaj ove oznake pozada...

To je ono odokativno sa slika, sigurno će ljepše izgledat... ali tvoje auto, tvoj izbor... ako ti je ovako ljepše onda je i nama sigurno lijepo... pa kad bude para, i štoplampe kakve bolje stavi ;)

pozdrav, sve najj...

steke i jasne idu u boju auta sigurno a razmsljao sam da promenim i stope al sve da bude led diode ima ih u 3 boje crna crvena i siva nesto kao krom pa sta ti mislis koja bi najbolje legla poz i hvala na svemu

antrax je napisao(la):
Ček... jel' ti prodaješ ovo auto na oglasima trenutno... ili si kupio iz oglasa auto... ili je nešto treće, prodavao ga, pa odustao od prodaje... ? gledao sam slike prije par dana detaljno...

Naljepnice poskidaj... bit će sigurno ljepše... pozadi ako ništa, stavi fin nastavak na auspuh, uklopit će se u ovu mrežicu sigurno... pofarbaj lajsne i šteke u boju auta, na ovakvoj boji puno znači... baci malo folija, ne prevelik procenat... i poskidaj ove oznake pozada...

To je ono odokativno sa slika, sigurno će ljepše izgledat... ali tvoje auto, tvoj izbor... ako ti je ovako ljepše onda je i nama sigurno lijepo... pa kad bude para, i štoplampe kakve bolje stavi ;)

pozdrav, sve najj...

eh zaboravih da na prodaji je imam ponudu da kupim OPC al tek ako prodam moju nezurim nigdje i ako je ne prodam ostavljam je za sebe i sredjuj jos neke detalje
 
Član
RE: ASTRA 2.0_16W SPORT

Po mom mišljenju, bolje bih izgledale od tvojih...
2e0v4nd.jpg


rs6gsi.jpg


ili one skroz crvene, nemogu sliku sad da nađem...

pozz.
 
Član
RE: ASTRA 2.0_16W SPORT

iskreno naljepnice sve sa auta nazad na bumperu skini ovaj lip po meni ruzno joj stoji sve ostalo u boju auta 16 falc gewinde mali porcenat tamnjenja i ove stope sto su ti stavili sliku, prednji bumper je meni iskreno ono bas plastic fantastic, OVO JE SAMO MOJE MISLJENJE a ti drug kako oces tvoje auto govorim ti ovo jer sam OGROMAN FAN ASTRE.....;)
 
Član
RE: ASTRA 2.0_16W SPORT

_JokeR_ je napisao(la):
iskreno naljepnice sve sa auta nazad na bumperu skini ovaj lip po meni ruzno joj stoji sve ostalo u boju auta 16 falc gewinde mali porcenat tamnjenja i ove stope sto su ti stavili sliku, prednji bumper je meni iskreno ono bas plastic fantastic, OVO JE SAMO MOJE MISLJENJE a ti drug kako oces tvoje auto govorim ti ovo jer sam OGROMAN FAN ASTRE.....;)

svaka pomoc je dobro dosla a bice neki izmjena al tek na zimu jbg nemoze se pre
 
Član
RE: ASTRA 2.0_16W SPORT

antrax je napisao(la):
Po mom mišljenju, bolje bih izgledale od tvojih...
2e0v4nd.jpg


rs6gsi.jpg


ili one skroz crvene, nemogu sliku sad da nađem...

pozz.

e ove su prve su mi super imajos nekih sto sam ja gledao na A3M pa razmisljam nesta da to menjam sve ili da fabricke ofarbam u crni
u svakom slucaju hvala na pomoci

bad_look je napisao(la):
Extra astra,samo tako nastavi....pozzzzzz

hvala
 
Član
Evo onih slika sto sam ti obecao;)
Ima vise kombinacija,pa vidi sta ti se svidja













nisu nesto al mogu posluziti:icon_smile:
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Evo onih slika sto sam ti obecao;)
Ima vise kombinacija,pa vidi sta ti se svidja













nisu nesto al mogu posluziti:icon_smile:

ma sta nisi ja sam pa u nesvest al je mocno posebno zadnji graj extra je majke mi a i prednji je super sa ovim farovima hvala ti puno ajd ako se ikad videmo makar po pivu da otresemo hahaa
 
Član
Hvala druze;),namjerno sam stavio sa spustenom tablicom i ovako normalno da vidis sta je ljepse,ali posto furas na clan onda je stavljaj na branik;),i stavi sledeci put gusce mrezice u otvore a naprijed tablicu zavrni sa unutrasnje strane mrezica;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top