Astra 1.7DTI se gasi

Astra 1.7DTI se gasi

Član
Pozdrav,

U pitanju je Opel Astra 1.7DTI iz 2002.
Auto se počeo odjednom gasit u vožnji, do sad nije bilo skoro nikakvih problema, jučer se ugasio jednom, danas 2x, u normalnoj vožnji, znači ne kad se stane na semafor, nije ni gas bio baš do daske, nije ni kuplung bio stisnut, samo se ugasi "sam od sebe".. Nikakve lampice upozorenja ne gore, motor je izvana suh nigdje ništa ne pušta, dim je dobar, zvuk je dobar, kad radi radi kao i uvijek.. Ali počeo se gasit bez upozorenja bez štucanja.. I upali se opet navodno bez većih problema otprilike za 30sec do minute (nije moj auto).
Jeli imao itko takvih problema da znam reć čovjeku otprilike šta ga čeka jer neće auto tako skoro na dijagnostiku, tj. trenutno se ne vozi.
 
Član
mana tom motoru je elektronika bosch pumpe,kako sam citao,nek pregleda...moguce ju je prelemit,navodno...barem sam tako progooglao,nekad davno;)
 
Član
edoze je napisao(la):
mana tom motoru je elektronika bosch pumpe,kako sam citao,nek pregleda...moguce ju je prelemit,navodno...barem sam tako progooglao,nekad davno;)

i ja sam to proguglao prije par sati, al nadam se nekako da nije to, lem mi se čini nevjerojatno da je uzrok, a zamjena toga, čak i reparacija nije baš jeftino.., frend je prodao auto zbog toga, isti auto, isti motor, al se gasio npr svakih mjesec dana, ne svakih par sati
 
Top