Astra 1,7 dti,75 ks,2001.,otisla bosch pumpa

Astra 1,7 dti,75 ks,2001.,otisla bosch pumpa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
majstor skinuo i utvrdio da je otisla,pa me interesuje kolika je cijena pumpe na otpadu,a kolika nova i gdje se moze naci u okolini sarajeva,unaprijed hvala za informacije ;)
 
eldin84 je napisao(la):
jel se moze reparirati?

izgleda da ne moze,auto mi je od druga,on mi rece da mu je bacala naftu gore na kompjuter preko kabla,kvasila je nafta,pa auto ne moze da upali i moze unistiti taj kompjuter,pa mu je mastor rekao da uzme drugu pumpu
 
bogami jeftinije ga dodje da ubaci kakvog 1.6 ima ih kod zigija po 200km nego da kupuje to sranje , nije sigurno ispod 1000 jer je reparacija odprilike toliko znaju ljudi sta je to pa nece udjaba dati a opet i kad kupis neku na otpadu haj znaj kad ce njoj doci kraj
ja bi preporucio cupanje motora ako nije neki beg , a ako hoce da se uvaljuje neg zaganja odpade mislim da se krecu od 600 do 1000km kako gdje naleti al opet kao sto rekoh to je kockanje sta znas kad ce ona riknuti
 
Član
Opelovi dizelaši i bosch pumpe. Na tabli se može slobodno napisati: "Achtung, achtung, bosch pumpe defekt":D

Probaj s polovnom, cijena nove je da se čovjek rasplače:icon_eek:
 
nikad se ne zna kad ce otici , sve zavisi koje gorivo sipas , kod prijatelja na astri koja je presla 250.000 otisla je u druge ruke i tek se onda nekad napravila dok je na mom dizelu otisla sa nekih mislim 120-130.000 na satu nisam tacno siguran poslije sipanja goriva na braci muic , reparacija 1300km
 
Little Dragon je napisao(la):
nikad se ne zna kad ce otici , sve zavisi koje gorivo sipas , kod prijatelja na astri koja je presla 250.000 otisla je u druge ruke i tek se onda nekad napravila dok je na mom dizelu otisla sa nekih mislim 120-130.000 na satu nisam tacno siguran poslije sipanja goriva na braci muic , reparacija 1300km

presla 160 000,a kod tebe cini mi se bila 2.0,pa je mozda skuplje sve to,al izgleda da je skupa i za 1.7.......pa nije mercedes:icon_mad::icon_mad::icon_mad:lijepi golf ;)
 
bogami je malo presla boga pitaj koliko je puta njoj vracen sat :) , nije mercedes za njeg je 5.000km boshica , nije to ljepi golf nego lijepi benzin samo sipaj i vozi
 
Little Dragon je napisao(la):
bogami je malo presla boga pitaj koliko je puta njoj vracen sat :) , nije mercedes za njeg je 5.000km boshica , nije to ljepi golf nego lijepi benzin samo sipaj i vozi

njemu je pocela ne znam ni ja kako nafta da dolazi od bos pumpe prema kompjuteru onom gore i ugasilo se auto,moro ga klemat...sad mu majstor skino bos pumpu i kaze ne moze se reparirati...a nije vracana,pregledano sve i provjerena kilometraza..
 
e onda taj sipa corbu umjesto nafte kad je uspio pokvariti tako boshicu da se ne moze ni napraviti , ja bi to odnio kod jos par maistora to mi je nesto suhveli
 
Little Dragon je napisao(la):
e onda taj sipa corbu umjesto nafte kad je uspio pokvariti tako boshicu da se ne moze ni napraviti , ja bi to odnio kod jos par maistora to mi je nesto suhveli

ici ce kod nekog majstora na c vili kod slona,za bosch pumpe,a jedina pumpa na otpadu je kod zigija 500 KM,al ja je iskreno kod zigija ne bi uzimao nikad,zbog losih iskustava sa kvalitetom....a na ostalim otpadima je 400,samo sto je nestalo kod sviih..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top