Astra 1,4 sesnajest veeeeeee

Astra 1,4 sesnajest veeeeeee

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
skontao sam vidio sam pola i mislim se jesi li ti ili nisi
a naravno stoji cesto ispred akvariusa a necu da je spustam nekako je sve visoko gdje god krenem uvjek postoji mogucnost zapinjanja od nesto tako da sam u velikoj dilemi neodlucan sam za to spustanje
 
Član
Shogunn je napisao(la):
skontao sam vidio sam pola i mislim se jesi li ti ili nisi
a naravno stoji cesto ispred akvariusa a necu da je spustam nekako je sve visoko gdje god krenem uvjek postoji mogucnost zapinjanja od nesto tako da sam u velikoj dilemi neodlucan sam za to spustanje

ne spushtaj buraz ona je i tako lutka bezze se ogranichish vidish kake su nam ceste,a sam si napiso hljeb ti donosi.:D:D
 
Član
pa to odrat cu je negdje ako je spustim mozda samo da vidim neku kombinaciju koznog namjestaja dad joj ubacim i malo lamperije i to je to
 
Putovanja.ba
Administrator
Shogunn je napisao(la):
pa to odrat cu je negdje ako je spustim mozda samo da vidim neku kombinaciju koznog namjestaja dad joj ubacim i malo lamperije i to je to

Imas u oglasima originalna crna kozna sjedista iz Astre za 300 eura cini mi se.
 
Član
Extra je ovo astra!

Gledam je nekidan, predje me na Otoci, i kontam vidis kako covjek ima ukusa, boja je extra a stopke su legle samo tako!
 
Član
Fele je napisao(la):
Shogunn je napisao(la):
pa to odrat cu je negdje ako je spustim mozda samo da vidim neku kombinaciju koznog namjestaja dad joj ubacim i malo lamperije i to je to

Imas u oglasima originalna crna kozna sjedista iz Astre za 300 eura cini mi se.
to prodaje onaj clan foruma, sa onom nabrijanom astrom :)
 
Član
znam znam da se prodaju salim se ja necu joj ubacivati a to prodaje clan opel tima inace pobjednik karbona i astra mu je bomba prava fakat ali meni se nesto ta koza i ne dzasvi previse
imam namjeru uskoro pazariti zadnji lonac i neke male korekcije sa bojom i to je to eh da i vjerovatno cu gljivu zamjeniti sa k i n panelom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top