ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

allroad je napisao(la):
badboy je napisao(la):
allroad je napisao(la):
joj nemoj ovih zelenih ziv bio po travniku golfova, BMW-a nekakvih sve zeleno, bizi :D

joj u travniku ima zelena e36 bmw 2.5 cabrio ... unutra bez koza ... uffff brateee

ono je tamno zelena originalna boja nije neka kic i jebeno zvuci onaj BMW samo jos da nije automat al sta se moze ;)

ako ces ovako radit onda ovu prvu sliku definitivno




da da upravu si automatik je .... jebiga al je brate mocna majkemi ....

poznajes li vlasnika ....


mirso ...ili feluge u narandjasto ili ostavi samo rub feluge u narandjasto ...hmmmm
 
BHT Ovisnik
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

u mostaru se voza par dana zlatni opel coupe sa ovim felgama sto si naveo u primjerima,auto je pre perverzno:icon_eek: samo nikako da ga uslikam,uvijek sam u pokretu
a sto se tice tih primjera ako vec to planiras onda prvi primjer jer ima u mostaru e46 coupe rađen na taj treći fazon,pa zgadi mi se kad ga vidim
 
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

evo ti druže nekoliko slika crne astre možda
ti pomogne da se odlučiš za konačni izgled.
ja bi još ofarbao retrovizore i rub felge u
narandžasto. pozz
 

IGY

Član
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

mtopic je napisao(la):
Auuu koliko glasova ... ma pravi ste ...

Idemo redom ...

Ofarbao bi ga sutra u B/W, to mi je extra lombinacija za race-look, ali sta cu sa unutrasnjosti ... zato mora ostati kombinacija crne i narandzaste ...
Samo sto crna nece biti obicna, kao sto neko rece, odabrao sam neku sa nekakvim kristalima, pa je otvaraju malo...

2gajs-gt ... ne bi ja to dirao da se te sitnice mogu popraviti, nije mi bas do bacanja para, ali kad je boja takva da zbog jedne pranice moram ofarbati citav branik ... onda mi dodje na isto, a ne mogu je gledati tako krnjavu ...

Ima dosta i novih prijedloga, pa cu pokusati doraditi ove postojece varijante ...

Hvala svima ...


sa B&W nebi pogrjesio sigurno
a crnu radi kao sto je moj krov i bice perverzno
 
Član
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

CoL3-99 je napisao(la):
u mostaru se voza par dana zlatni opel coupe sa ovim felgama sto si naveo u primjerima,auto je pre perverzno:icon_eek: samo nikako da ga uslikam,uvijek sam u pokretu
a sto se tice tih primjera ako vec to planiras onda prvi primjer jer ima u mostaru e46 coupe rađen na taj treći fazon,pa zgadi mi se kad ga vidim

Jel to onaj sto je kombinirao zlatnu boju lipova i karambolki na tamnoplavu boju auta ? :D
 
Super Moderator
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

slazem se sa IGY-em ozbiljno B/W bi super bilo.... al eto
ja ne bi tamnu boju iz razloga sto zatvara auto skroz i bas se lako prlja
uzasno dok ga operes vidis prasinu na njemu
a evo u mene dzip siv buraz izvana ga ne moram prat nikako samo ako negdje u blato ne upadne... samo ga unutra cistim i jedino sto se isplja su mu stakla jer su ona crna skroz
a mozda da ga napravis crnog sa bijelim krovom malo neobicna kombijacija ?
i rubove felge u bijelo ?
 
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

Dakle, odluka je pala...
Nakon duzeg mozganja odlucio sam da dominantna boja ostaje ipak narandzasta ...

Kao inspiracija posluzio je Skyline iz Fast & Furious 2 ... Spico007, hvala za ideju ...









Na gepek ce jos da dodje kakav spojler, samo da nadjem neki da mi se svidi ...
 
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

ti stvarno nisi normalan...

ja ti necu zavrsiti auto ako budes ovaj kic napravio od auta,daj probudi se,sta ti se desava pa jel ti vidis koji je ovo sund.

Ako vec moras farbati auto uradi to da bude kulturno i dopadljivo i za pola gododine ili par godina a ne ovo sto ce biti smjesno za pola godine koliko ce biti ruzno i prevazidjeno.

Katastrofa...stvarno sam iznenadjen.
 
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

SM chip tuning je napisao(la):
ti stvarno nisi normalan...

ja ti necu zavrsiti auto ako budes ovaj kic napravio od auta,daj probudi se,sta ti se desava pa jel ti vidis koji je ovo sund.

Ako vec moras farbati auto uradi to da bude kulturno i dopadljivo i za pola gododine ili par godina a ne ovo sto ce biti smjesno za pola godine koliko ce biti ruzno i prevazidjeno.

Katastrofa...stvarno sam iznenadjen.
Potpis!
 
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

ako si planiro ovako to mozes odradit sa naljepnicama kod firmopisca nemoras farbat auto po meni ovo je tu i tamo ali joj moras vratit onaj spojler na gepeku jel ove sare vuku nekako na race look ,neznam sta bi ti reko ja je nebi diro nikako samo bi odradio onih par packica i to je to ,a sa ovim saram i naljepnicama se mozes zajebavat kako hoces nadjes dobrog firmopisca i za neki 150km mijenjas sare po zelji svakog mjeseca:icon_smile: popi jedno desetak heineken-a da ti se razbistre misli i prelomi u sebi :lol: :123:
 
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

Ni meni se ne svidja... ako vec hoces neke linije, bolje uradi nesto, da prati liniju auta.
 
Super Moderator
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

ni slucajno farbati ovako samo naljepnice uradi
koje mozes lako da skines ;)
 
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

Pa na naljepnice sam i mislio ... :cool:

Ovo farbanje bi kostalo previse da se odradi kako treba, a znam i ja da ce mi dogodine dosaditi, kao i ovo sto mi je dosadilo ... ;)

Mislio sam da idem posve u crnu, ali dosta ima detalja na autu koji bi se izgubili i brzo bih se pokajao, pa sam odlucio da u sustini ne diram nista, a ove kockice su bas onako race-look, to mi je sad zanimljivo, a naravno da cu naci i neki spojler za gepek da upotpuni sve to ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top