ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
meni je ovo najbolje auto na nasim prostorima ,svaka cast i samo jedno pitanje ,ove sezone jel nastupas i na 402 i na style ili samo jedno od to dvoje???pozdrav
 
Član
Koliko komentara za jedan dan??? ;)

Prvo, hvala svima na komplimentima...

Dacia je zavrsila kod starog, kao sto sam i rekao u Kerozinu, razbi mi coek auto kad god sjedne u njega ... :lol::lol::lol:

2daki - kako se nebi sjecao te noci, poludili smo.
Srdjan cipovao Nurijinog Golfa, spremali se za Mostar, poludio sam od cekanja, ali pive i sendvici su bili extra. Raja se skupljala, gledali astru, murija dolazila da pita sta radimo, Srdjan se nervirao sto ne moze da uradi auto jer je neko prije njega nesto dirao, ali napravio ga je na kraju ... ma nema sta se nije desavalo. :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
gogy je napisao(la):
meni je ovo najbolje auto na nasim prostorima ,svaka cast i samo jedno pitanje ,ove sezone jel nastupas i na 402 i na style ili samo jedno od to dvoje???pozdrav

Do sad sam nastupao samo na 402m, a kad zavrsim trenutne radove oko muzike i jos nekih sitnica, mozda ove godine se pojavim i negdje na stylingu.
 
Član
mtopic je napisao(la):
gogy je napisao(la):
meni je ovo najbolje auto na nasim prostorima ,svaka cast i samo jedno pitanje ,ove sezone jel nastupas i na 402 i na style ili samo jedno od to dvoje???pozdrav

Do sad sam nastupao samo na 402m, a kad zavrsim trenutne radove oko muzike i jos nekih sitnica, mozda ove godine se pojavim i negdje na stylingu.

jebote sta cekas imas auto extra stvarno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top