ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovih dana je bilo malo novina, pa da osvjezim i ja garazu ...

Stara muzika je prodana ... stigla je nova, pa sam je samo na brzinu ubacio (nisam mogao cekati ;) ) da cujem kako svira i prezadovoljan sam ...

Rijec je o novom pojacalu HERTZ HP5, 5-kanalac ukupne snage 980WRMS, wooferu HERTZ HX300D, 2x4ohm i 600W RMS i AUDISON CONNECTION kondenzatoru od 1.3F

Narvno, uz woofer su dosle i preporuke proizvodjaca o litrazi kutije, pa cu ovih dana da se bacim na posao, da to lijepo upakujem

Evo i slika ...



A Sinisa Basta, pored toga sto je brz na 402 metra, rekorder je i u brzini postavljanja folija na auto ...
Odnedavno je pokrenuo radionicu za postavljanje auto-folija i ugradnju xenon svjetala na automobile i jos stosta se tu radi ... vise o tome na www.autofolije.ba

 

IGY

Član
RE: Asteroid - Update (muzika i folije)

olala
muzika je fina pravo, jos kad ti to spakujes fino u gepek, tu tvojoj sreci nema kraja
a zamjenio si konacno i folije, hehe:cool:
 
Član
RE: Asteroid - Update (muzika i folije)

Sve pohvale za ulozen trud i novac...samo nastavi tako ...

P.S. A u sinisinoj i srdjanovoj garazi se rade cudne stvari...to ti je zacarani digitalni svijet pun slatkih konjica..;);););)


Samo naprijed i Sretno :cool:
 
Član
RE: Asteroid - Update (muzika i folije)

IGY je napisao(la):
olala
muzika je fina pravo, jos kad ti to spakujes fino u gepek, tu tvojoj sreci nema kraja
a zamjenio si konacno i folije, hehe:cool:

Ma muzika je extra ...

A konacno je dosao i red na folije ... cekao sam da Basta zbavi ove Global, pa da stavim
 
Legend
RE: Asteroid - Update (muzika i folije)

super nema sta , a kad si onako fino poslozio muziku ,pravo cisto ...... sakrij i kablove da bude jos cisce :cool: svaka cast jos jednom
 
RE: Asteroid - Update (muzika i folije)

Svaka cast, moram opet ponoviti da je Astra extra!!

Nego pitanje u vezi ovih folija, da li ide i atest uz njih da se to sve moze regulisat u saobracajnu???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top