ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hvala drustvo ...

A evo i mali update o radovima koji su trenutno u toku na Asteroidu ...

- Tapacirunzi vrata su u Zagrebu, izrada panela za zvucnike je pri kraju
- Tomassonke su nasle novi dom kod kolege Baste, novi tockovi su na putu
- Spojler sa gepeka je off, narucice se najvjerovatnije samo Irmscher lip, idemo na cistu eleganciju
- Muzika iz gepeka je takodje prodana, vidjecu jos sta cu naruciti, ne interesuju me vise decibeli, samo SQ, pa cu vjerovatno ici sa Hertzom, posto sam zadovoljan kako mi ovi unutra sviraju
- Narucena su i polu-skoljkasta kozna sportska sjedista, naravno crno-narandzasta, ova moja ce uskoro na prodaju, sve skupa sa grijacima i airbagovima

Nekako se sve poklopilo tako da bi krajem mjeseca sve ovo trebalo stici, pa idemo u montazu
 
Član
:icon_smile:

Ma sve pomalo dosadi s' vremenom, ali mislim da ce ova verzija koju spremam izgledati dosta elegantnije i ljepse
 
Član
Normalno da dojadi, zato uvijek i postoje dorade...topa care vjerujem da ce i u osvjezenoj verziji biti do jaja :)
 
Član
Doslo je do par izmjena na Asteroidu, pa da podijelim sa vama ...

Narucene su i stigle nove felge ... Barracuda Tzunemee (napred 8x18", nazad 9x18") ...

Montiranje u Gabrek-u...
[

Evo ih na autu ... (znam da je prljava, ali sta mogu, jeb... kisa nikako da stane ... :icon_rolleyes:



Spojler je davno skinut sa gepeka, a danas je nasao i novog vlasnika ...
Privremeno rjesenje dok se ne zakrpe rupe ... (cak ni ne izgleda lose , ;) mozda ovako nesto i napravim kad budem farbao gepek ...)


A sinoc je stiglo i ovo ...


Sutra ide montiranje, pa cu postaviti slike kako su tekli radovi i kako je ispalo na kraju...
 

IGY

Član
Panel odlican
felge su dobre ali znas moje misljenje o onim felgama
a rijesenje rupica od spojlera super se uklopilo :cool:
 
Super Moderator
joj druze jesu to ove felge ??? e stvarno si izabro nemam rijeci... jedne od najboljih sto sam ja ikad vidio... kolko su mi se svidile sliko sam ih odma :cool:... svaka cast ;)



 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top