Assassins Creed II

Assassins Creed II

Poz narode , ako neko moze da mi stavi torent za igiricu iz naslova , znaci najbicnija instalacija nije bitna tezina ne znam koliko inace iznosi samo da radi sve kako treba
 
imam problema sa instalacijom brotherhood-a , kad pokrenem setup izbaci mi poruku :
The version of this file is not comatible with the version of windows youre running , check your computers system information to see whether you need an x86 (32-bit) or x64 (64bit) vesion of the program , and then contact the sofware publisher.
 
64 je kod mene , a sta ja znam kupio sam je na siranu rekli mi da presnimim sve za disk ja uradio tako i ev to se pojavi
 
Član
onda je ocigledno za 32 bit sistem instalacija, ako hoces poslat cu ti ja linkove za brotherhood, pa skini sebi
 
evo skinuo drugi dio i problem s njim ,sve skine sam poslije instalacije i napise da je patch los (taj koji je sam skinuo ) i onda jos kad hocu da udjem u igricu trazi neki user i pass , wtf?
 
Član
imaš li crack, inače u ovom drugom dijelu on neide u instalacijski folder nego u folder Ubisoft Game Launcher, i poslije toga će ti igra normalno krenuti, crack je SKIDROW i s njim radi normalno
 
kad udjem u to skidrow bude ona slagirana muzika i pise press space ja to uradim on izadje iz programa , jel taj isti fajl da kopiram ili
 
Top