Assasins Creed Revelations

Assasins Creed Revelations

Član
Pozz raja,da li je neko igrao vec,ja sam instal al neide jeli treba update skinit sto trazi da bi pokrenuo,imali neko link sa updateom ali da radi...;)
 
Član
nemoj skidat taj update,
pokreni igru kao admin i prekini taj update, trebala bi ti onda normalno krenut igra
 
Član
Sandro je napisao(la):
nemoj skidat taj update,
pokreni igru kao admin i prekini taj update, trebala bi ti onda normalno krenut igra


evo probao sam nece samo crna slika....:icon_question:
 
Legend
jaha je napisao(la):
Sandro je napisao(la):
nemoj skidat taj update,
pokreni igru kao admin i prekini taj update, trebala bi ti onda normalno krenut igra


evo probao sam nece samo crna slika....:icon_question:

isti problem kao i kod mene, skidao sam i drugi crack, ali opet sve isto :icon_question:
 
Član
ja prije 2 dana skinuo sve normalno intaliram uradio crack ali kada krene igra samo mi izbaci eror i jos nekoliko puta pokusavao sa drugim crakcom iznerviram se i izbrisem:icon_mad:
 
Član
hmmm znaci imate svi isti skoro problme,ima neka caka znaci treba jos malo na netu pogledat....nedajte se....:cool:
 
Član
ja sto sam nasao na netu to je da treba pokrenuti preko administratora odnosno desni klik Run as administrator i da igricu ne treba instalirati na C: nego na D: i to pokusao ali opet pokaze eror:icon_mad:
 
Član
duurma je napisao(la):
ja sto sam nasao na netu to je da treba pokrenuti preko administratora odnosno desni klik Run as administrator i da igricu ne treba instalirati na C: nego na D: i to pokusao ali opet pokaze eror:icon_mad:

Evo ga druze ja sam rijesio problem,prati ovo na linku i trebalo bi ti radit-u mene radi...;)

http://www.youtube.com/watch?v=69XV9kdzM8I
 
Član
Aha sretno ti sa skidanjem,sada ima novi problem tj sa zvukom nesto zuji nece zvuk nikako da se stabilizuje ne znam ni ja kako da opisem uglavnom gledao sam na netu masu greski ima ovaj Assassins creed ako neuspijem ovo rijestit izbrisat cu ga....:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Top