ASRock matična ploča G41M-VS2, Socket 775, Intel G41

ASRock matična ploča G41M-VS2, Socket 775, Intel G41

Početnik
KUPIO ASROCK MATICNU I UBACIJO 3G RAMA,POSTO JE INTEGRISANA GRAFICKA MISLIO SAM DA ODUZIMA OD RAMA,PODESAVAO SAM U BIOSU NECE,IZBACI DA JE GRAFICKA 64MBA,PRIJE SAM IMAO ASUSOVU MATICNU I MOGAO SAM POVECAVAT GRAFICKU SAD NE MOGU,U CEMU JE PROBLEM,HVALA
 
Član
@Hidraulic, kad se vec pravis pametan, onda bi trebao znati da prije veznika ''I'' u slozenoj (sastavnoj) recenici ne ide zarez. Posto vec pametujes, a hiljadu puta se na forumu pisalo kako se ne trebaju ispravljati gramaticke greske. Prema tome, prvo pometi ispred svojih vrata, pa, tek onda pred tudja. Zivio!!

@mokri: ovisi sve o specifikacijama maticne ploce, do koliko je prosiriva memorija graficke. Uzima od ram-a inace, ali ako ne podrzava maticna, onda ne mozes prosiriti. Googlaj malo sta je sa tom maticnom i da li se moze preko 64MB prosiriti. ;)
 
Član
U pravilima foruma ima pravilo da se ne pise velikim slovima. A ne pravim se pametan, tebi hvala sto si me ispravio, kad bi svi tako radili forum bi bio i pregledniji i laksi za citanje. I moja kritika je bila dobronamjerna.
 
Početnik
trazio sam po googlu ne mogu nista da nadjem,nema smisla da proizvodjac tako uradi da ne mozes povecat integrisanu memoriju,ili to namjerno uradjeno da bi samo kupio graficku
 
Član
nabavi sebi pravu graficku,pusti te softverske gluposti...ionako od te memorije nemas bas nesto puno,osim brojeva...bar kartice nisu skupe,pogotovo ako je agp...a i pci se mogu naci ispod 100KM nove...
 
Član
jel ti skupo 85KM? pci grafika,nvidia ili ati,512MB ? nova,u prodavnici... nije zadnja rijec tehnike,al vecinu ce pokrenut;)
 
Član
ak imas upustvo, il skini sa neta... pogledaj pod zvjezdicom, ,malim slovima pise sto nece dati uvijek da mu dodijelis 256mb za grafu... ;) standradno na vecini tih ploca, pogotovo asrock i sl... ograde se oni od svega...

opet ta integrisana je samo da baca sliku... al eto barem pci-e nisu skupe, ima in na svakom cosku, nove od 58km pa do 1058km itd. :D
 
Član
Ne želim da ti prisjedam ali veće govno od te matične nisi mogao kupiti. Ispalo mi je jednom prilikom da povoljno preko jedne tuzlanske firme za sebe i par ljudi nabavim povoljno PC-e. U svim su došle te ploče. U roku od godinu dana sve su krepale i svi su morali nabavljati nove. Htio da valjam ljudima i na kraju ih zajebao..:icon_confused:
 
Početnik
predpostavljo sam da je slaba maticna,samo vjerujem asusu,nisam mogao nadjem drugu maticnu,bio sam primoran da je kupim,ostalo mi procesor i ram memorija,morao sam nekako da upakujem,hvala ti na informacija,na njoj 2 godine garancija,valjda ce izdrzat......:icon_smile:
 
Top