Arnova VS Prestigio?

Arnova VS Prestigio?

Narode hocu sebi da uzmem tablet pa me zanima koja je po vama bolja marka , prijatelj mi kaze da je Arnova bolja jer kao malo je brza od Prestigia tj kvalitetnija pa me zanima vasa misljenja naravno ko se susretao s ovim markama.
 
Član
Kolko para mislis dat? ArNova je bolja od prestigia, a archos je opet bolji od arnove u rangu od 250-400 marki , poslije toga dolazi motorola al ona je skupa , tako da je samsung najbolji izbor od 400-700 marki , a ipad 3 generacije je stvarno odlican , upravo pisem sa njega , jest skup al je extra.
 
Član
ja sam imao prestigio , ali nisam bio nikako zadovoljan s njim tako . . . sta god da uzmes bolje je od ovog govneta
:D
kod mene je bio 7" i meni bilo sasvim dovoljno 10" mi je malo poveliko . . .

pozzz
 
da se nadovezem,interesuje me tablet sa SIM karticom ili internet prikljuckom (kabal) znam da ima onaj kao neki prikljucak sa vise pinova nesto kao E32,T32 ili slicno,zaboravio sam...kupio bih sta sa Amazona ali ima veliki izbor a neznam sta valja...ae prijedlozi,nemora biti 10'' pozeljne dvije kamere...
 
Član
Archos g 9 je pravi izbor , 10 inca ima usb,hdmi, sd , wifi ,ima sve za te pare i meni je malo 7incha
 
Član
Uzmi ga , nije los po specifikacijama A ima i capacitiv i resistiv screen , sve u svemu ima ice cream android ? Uzmi ga , neces se pokajat
 
Bart,imas li odgovor na moje pitanje,znaci sve mi je dostupno, samo nemogu da se odlucim..pitanje u proslom postu
 
Član
Aldine ovaj arnova sto dragon hoce da uzme jer on imai nazad usb stik u kojeg ide kartica od interneta tj. Mobilni internet . Na kojem god tabletu ima da pise 3g znaci da ima ima slot za karticu za internet, Zavisi opet kolko ces para dat,
 
Evo kucam sa arnove nije losa stvarka malo stopa kad se kuca al nije strasno , nisam dobio market na njemu pa me zanima kako da ga instaliram?
 
meni je BART pomogao i suzio sam izbor izmedu ova dva ... puno mi je 10'' mada mi motorola vise odgovara

http://www.amazon.com/gp/product/B009A5O0VG/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&smid=A2220UWPX1VUDX

http://www.amazon.com/gp/product/B00652CYPG/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&smid=A3NSC2CS6ZUMAC

interesovalo me da podrzava SIM Card, tj koristim internet preko GSM-a
 
Top