arapi ga toce

arapi ga toce

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
evo prije jedno pola sata vidim ga pored BBI centra... samo ti arapi unutra... da ih covjek na ulici vidi dao bi im po marku kakvi su.
 
Član
To tako ide.... S6 on option auto.

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/blQGQj-fKWc&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/blQGQj-fKWc&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
znam za ove arape, inace iz Emirata su, tacnije iz grada Abu Dabija, imaju valjda neku rodbinu ovdje... a auto nije lose:D
 
Član
Default je napisao(la):
evo prije jedno pola sata vidim ga pored BBI centra... samo ti arapi unutra... da ih covjek na ulici vidi dao bi im po marku kakvi su.

Jaro nemoj protiv mojih arapa ima avion u kucu da ti zabijem.

To ti je tako kod arapa ako ne trosi 20 l i vise nije arap.

Kako sam ubacio 1.8 li motor u svog BMWa moro sa rupu u tanku napravit kako bi se usudio babi na oci. Odmah me pito koliko trosi a ja mu rece od Odzaka do Gradacca ode citav tank. :lol: :lol: :lol::lol::lol:
 
Član
Ovaj auto ja vidio U Makraskoj i neki ljudi ga voze koji pricaju nas(bili na plazi)

Dok nadjem gdje sam slike ostavio, postavim
 
Početnik
jaba78 je napisao(la):
Default je napisao(la):
evo prije jedno pola sata vidim ga pored BBI centra... samo ti arapi unutra... da ih covjek na ulici vidi dao bi im po marku kakvi su.

Jaro nemoj protiv mojih arapa ima avion u kucu da ti zabijem.

To ti je tako kod arapa ako ne trosi 20 l i vise nije arap.

Kako sam ubacio 1.8 li motor u svog BMWa moro sa rupu u tanku napravit kako bi se usudio babi na oci. Odmah me pito koliko trosi a ja mu rece od Odzaka do Gradacca ode citav tank. :lol: :lol: :lol::lol::lol:

ooo qme halali :lol:

Aldin i dule: boga mi juche ja vidjeh 2 crnca nekakva ga voze, jel moguce da su ovi s mora toliko pocrnili? :lol:
 

MTR

Član
Ono sto se pravi dole kod zgrade vlade je njihovo koliko ja znam , a rodbina im je iz Nemile hahahahaa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top