AR 162B6 24v

AR 162B6 24v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
m50b25 je napisao(la):
primjer za ostale kako se tunira

Hehe, ovo je za sada najobicnija konverzija... Pravi tuning ce ici jednog dana kada ne bude opterecenje uzeti Eaton M62 i Vems.



Evo malo muzike: http://www.youtube.com/watch?v=5tN44yFOsyc :icon_twisted:

Cisto da steknete utisak o duzini menjaca; krece se iz druge na 80km/h.

Pozz
 
Član
Wow, svaka cast, skidam kapu, i na detaljnosti opisa radova....kad vidim gotov proizvod dobijem motivaciju da zavrsim svoj bicikl...:D. I kod mene je Alfin v6, 2.0 , samo ima neko T slovo na kraju :D Hehee
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
...brate svaka cast na ovakvom projektu...a pogotovo na ovako iscrpnom objasnjenju...zvijer je auto...srecno u nastavku...:cool::cool::cool:
 
Član
trizex je napisao(la):
Wow, svaka cast, skidam kapu, i na detaljnosti opisa radova....kad vidim gotov proizvod dobijem motivaciju da zavrsim svoj bicikl...:D. I kod mene je Alfin v6, 2.0 , samo ima neko T slovo na kraju :D Hehee

Hehe, znam. Croma V6 TB - nije bas neka sofisticirana tehnologija, ali ume da potegne. ;)
 
Član
I ne treba da bude komplikovana, treba da IDE :D samo nikako da joj to objasnim :D ne shvata me nikako :p hehehe

Ma alfin v6, isti princip, sve su ostalo nijanse :D morat cemo se naci jednom dok sam ovdje da vidim tu zver ;)
 
Član
Svaka cast jos jednom, pratio sam ovaj projekat na cannonu od same kupovine... sta reci ;)
Mnogo truda i volje ulozeno, da se navozas i da te dugo slusa i da sto cesce mijenjas gume :cool:
 
Član
Stiglo "pojacanje". Kada potrosim fabricki setup prednjih kocnica idem na upgrade diskova sa sadasnjih 269mm na 305mm. A dotle, lagano sredjivanje i priprema diskova koji su nestandardni za ovaj auto.


Dakle, predstavljam vam cetvoroklipne Brembo kandze.. :icon_twisted:

23mos9t.jpg


2ziyakw.jpg
 
Član
Kljeshta su sa Alfe 166 3.0 V6, inache ovakva se pakuju takodje i na poslednje GTA serije shto znachi da su kompatibilna sa 330 mm diskovima. :cool:

Nosachi su saliveni sa glavcinom, morace da se prave adapteri obzirom na drasticnu razliku u dimenzijama kljesta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top