Aprilia RSV 1000 Corona Alstare Replica

Aprilia RSV 1000 Corona Alstare Replica

Pozdrav svima,da predstavim svoj motor.Iako sam to vec ucinio u drugom threadu zajedno sa autom,vidim da je motorijada u ovom pod forumu :)






To je Aprilia Rsv 1000 iz 2001 godine.Mislim da je to jedina Aprilia sa Suzuki bojama i oznakama :D sta ces,bivsi (i prvi) vlasnik bio prijatelj sa Chili-jem,koji je 2001 god.vozio za Team Suzuki Corona Alstare u Superbike svjetskom sampionatu,tad je ovaj manijak odlucio da kupi Apriliu al da je ofarba u te boje :) ima par Chili-jevih autograma na oklopima.
Inace ljubitelj sam V-twin masina.Aprilia je 998 kubika,ima oko 140 konja,ima Mivv Titanium Exhaust+njegov chip,Brembo diskove Serie Oro naprijed+pozadi,Brembo felge,pinjon sa dva zuba manje,BMC zracni filter (koji ce uskoro bit zamijenjen sa karbonijumskim usisnim kornetima).Motor ima (meni) fantastican sound,imo sam Yamahu YZF 750R prije nje,ali vjerujte da nema porednjenja ni po zvuku,a posebno po performansama :)
Ovo joj je radno odijelo :)

 
Član
:cool:

Znam taj bolesni twin zvuk... najezim se svaki put kad vozim twina... :D


P.S.

Ja jos nisam vidio apriliju sa corona bojama... :icon_eek:
 
srdjan014 je napisao(la):
:cool:

Znam taj bolesni twin zvuk... najezim se svaki put kad vozim twina... :D


P.S.

Ja jos nisam vidio apriliju sa corona bojama... :icon_eek:

Ko jednom sjede na twina,ne vraca se nazad :) a bivsi vlasnik je tako htjeo,znaci uradio je to cim je stigo iz fabrike.Ludi italijani :)
Zamisli R1-inicu sa Repsolom :lol:
 
Član
a ja imam pravo fabricku suzuki gsxr1000 corona iz 2006 :) kada je troy pobjedio na sbk. proizvedeno ih 100, jedan kod mene :)
 
Kod tebe su boje na pravom motoru :D
Aprilia je davno prodata,sad jasem ovo http://www.bhtuning.com/my-pompone-999-klip-str-2-t-59804.html
Ajd predstavi nam Suzanu u podforumu motocikli,;)
 
Top