Aprilia PEGASO 652 ccm

Aprilia PEGASO 652 ccm

Član
Moja ljepotica

Aprilia Pegaso 652 ccm 35kw
2004 godina i presla oko 28.000
Ja je vozim od maja 2010 i presao samo oko 7.000 s njom. Prije pocetka ove sezone promjenje kocnice i ulje ostalo sve 5... Bez packi i ulaganja...

28934310150259461199141.jpg
[/URL][/img]

pegas1.jpg
[/URL][/img]

pegas2.jpg
[/URL][/img]

pegas3.jpg
[/URL][/img]

pegas4.jpg
[/URL][/img]
 
Član
O udobnosti ne treba trositi rijeci a sto se tice zadnjem ne znam kako ide jer nisam dizao :icon_biggrin:
Ja sam easy rider :)
 
Imao sam priliku voziti takvu apriliu,ako se ne varam i na njoj je rotax masina,predobra,ako me sjecanje sluzi ona ima 35 k.s. i ide prilicno dobro za takav tip motora (mozda grijesim malo u snazi,ali tu je to negdje).Glavni konkurenti su kawasaki KLR i Suzuki free wind,a tu se aprilia pokazala jakooo dobro.Sve u svemu dobar motor.
 
Član
leonardo_kemo je napisao(la):
Imao sam priliku voziti takvu apriliu,ako se ne varam i na njoj je rotax masina,predobra,ako me sjecanje sluzi ona ima 35 k.s. i ide prilicno dobro za takav tip motora (mozda grijesim malo u snazi,ali tu je to negdje).Glavni konkurenti su kawasaki KLR i Suzuki free wind,a tu se aprilia pokazala jakooo dobro.Sve u svemu dobar motor.

35 kw ima al je 650 ccm izvlaci. nema neku max brzinu al je zato odlicna za voziti
 
BHT Ovisnik
kolega pravo fin motor,da imam novca odmah bih kupio sebi jednog ovakvog,to mi je zelja,nesto kao ovaj pegaso,600ccm,taman mjera,za uzivat u voznji,do vikendice i sl. uhhh:cool:
kad otopli provozas me jedan krug ?:cool:
 
Top