Apel za sponzore.......VTBIH zove!!

Apel za sponzore.......VTBIH zove!!

http://www.bhtuning.com/partneri-foruma-f-105.html

Postovani,

evo stavio sam partnere ovog foruma :D
da odmah s tim otpocnem ovu svoju temu :cool:

Naime, o cemu se radi:
Svi dobro znate, a oni koji ne znaju sad ce saznati, da sam ja jedan od administratora naseg veoma poznatog foruma (sada portala) VTBIH.com koji se bavi iskljucivo Virtual tuningom i staylingom.
Borimo se evo vec dvije godine sa azdahom zvanom internet :p
imali smo free domenu, hosting, pa onda nas dragi Trozic M. odluci da od sebe plati svaku godinu domenu .com i eto vec godinu i pol je imamo, hvala Allahu.

Ali ostalo je ono jos vaznije a to je hosting....da ne pricam kojekakve smo sve hostinge imali cak smo od jednog nama dragog prijatelja outragea dobili globalov hosting ali su tu ispali neki problemi i nas forum je obrisan :(

dobivali smo i trazili kojekave hostinge i nishta od toga ili nam nije bilo sigurno ili nepovoljno. Razne ideju su nam padale na pamet ali ni jedna nije bila bas ostvariva i isplativa da bi odrzali neki placeni hosting.

Jedino sto nam je preostalo jeste da nadjemo kvalitetne sponzore, koji su spremni da podrze nasu virtualnu scenu i da ponovo dignemo nas VTBIH na noge i u punom kapacitetu...........

Ko je voljan da da od sebe neshto a mi ce mo ga zauzvrat reklamirati, po potrebi i ugovor potpisati, tu smo!

Trazimo klasicne sponzore, u vidu novina, magazina, emagazina, radijo, TV, autotuning radionice, autostyling radionice, sve vezano za auta i racunare....

Javite se ovdje, na pm ili na broj telefona (koji mozete dobiti preko pm)...

unaprijed hvala!

:123:

VTBIH Team
 
www.bosniahosting.biz/

100 % ce oni sponzorisati hostingom, vrijedi pitati, ne znam kakva je situacija sada ;)
 
bosniahosting kako vidis i sam nije vise bosniahosting :( :(

a za logosoftov te bas nisam skonto....necu da imam pun forum reklama, nego npr nesh kao ovaj bhtuning, jedna reklama za jednog sponzora....i njemu jedna tema posvecena... ;)
 
cico_mevle je napisao(la):
bosniahosting kako vidis i sam nije vise bosniahosting :( :(

a za logosoftov te bas nisam skonto....necu da imam pun forum reklama, nego npr nesh kao ovaj bhtuning, jedna reklama za jednog sponzora....i njemu jedna tema posvecena... ;)

Sad vidjoh, ne znam da li je kod vas .ba domena ? Nesto spominju da bi dali dzaba hosting na ba domenu, najbolje posalji mail i pitaj, ne mozes nista izgubiti ;)
 
Član
frka cico, steta, bas bih volio da se krene u kvalitetan rad foruma, nadam se da ce to jednog dana biti ikona digitaliziranog tuninga, sretno :)
 
hvala ibizasa cijenim ;) ;) navrati ponekaad :D

posjeta, hmm nekad u jednom danu vise od 100 nekad u mjesecu samo 100 :p

i da kod nas je .com domena
 
Član
da se i ja javim malo,kao prvo hvala vam svima na podršci i lijepim komentarima,
prije dvije god sam osnovao VTBiH sa cicom ,imamo dosta planova cilj je sve uraditi
da bude kvalitetno i pouzdano koliko sam obavješten našli smo sponzora pa javićemo vam kako teku radovi,
šteta bi bilo da BIH nema svoj forum posvećen virtual tuningu a naš je bio dobro krenuo ali eto stalno problemi
oko hostinga bilo je teško svašta smo prošli nadam se da će konačno ovo da krene pravim putem i da abd
ovaj forum postane poznat poput BHTUNING-a ;)
 
Obnavljam temu :(

treba nam sponzor, vise njih bilo ko...naglasavam sponzor, bio to ovaj forum, neki od sponzora ovog foruma, neke novine, auto novine, bilo sta samo da nam daje pare za hosting....isplatit ce se aBd vjerujete :D
 
Top