Apel za pomoc!Vazno!

Apel za pomoc!Vazno!

Član
Ališan Omerbašić se rodio 25.12.2010. na Božić.
Da skratim priču. Na Kliničkom Centru Univerziteta u Sarajevu su ga sredili bogovski tako da ne liči na sebe.Naši ljekari navikli, valjda od rata, samo sjeckati. Na nosiću tkivo je jednim dijelom odumrlo, pa su to odstranili, strugali su I tabane. Sad je borba za prstiće na rukama.Nadu daju doktori u Kliničkom Centru Ljubljana, da se ne moraju dirati prstići.

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/teme/30...zivot.html

Novac se moze uplacivati na racun

KM – 161000-0000000011 poz nab r. 09001109919

EUR - 19000776350
 
Član
jadno dijete,nadam se da ce se brzo oporaviti. A ti isti ljekari mozda tebi sutra zatrebaju,ili imas namjeru ici nekom vracu da te lijeci. Nemoj generalizovati,svi grijese,iako ne znam nista o ovome,i nije ni bitno,nisu svi isti.
 
Član
nz sta je sa linkom bio je ok a ovo nije broj za zvanje od bh-telecoma nema pomoci ovo je ziro racun na koji se moze uplatiti novac

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/teme/30093-mali-alisan-i-dalje-vodi-bitku-za-zivot.html

dumpors je napisao(la):
jadno dijete,nadam se da ce se brzo oporaviti. A ti isti ljekari mozda tebi sutra zatrebaju,ili imas namjeru ici nekom vracu da te lijeci. Nemoj generalizovati,svi grijese,iako ne znam nista o ovome,i nije ni bitno,nisu svi isti.

Nedo mi bog da mi zatrebaju druze niti bilo kome od nas vec su se dovoljno iz godine u godinu pokazali sta znaju i kako al nisu oni krivi sto se diplome kupuju tak da ne treba raspravljat nego da napravimo to veliko okupljanje i pokusamo pomoci ja sam vec poslo mejlove za pomoc svim vecim firmama u sarajevu tak da treba pokusat hvala unaprjed pozz
 
Član
jojo je napisao(la):
nz sta je sa linkom bio je ok a ovo nije broj za zvanje od bh-telecoma nema pomoci ovo je ziro racun na koji se moze uplatiti novac

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/teme/30093-mali-alisan-i-dalje-vodi-bitku-za-zivot.html

dumpors je napisao(la):
jadno dijete,nadam se da ce se brzo oporaviti. A ti isti ljekari mozda tebi sutra zatrebaju,ili imas namjeru ici nekom vracu da te lijeci. Nemoj generalizovati,svi grijese,iako ne znam nista o ovome,i nije ni bitno,nisu svi isti.

Nedo mi bog da mi zatrebaju druze niti bilo kome od nas vec su se dovoljno iz godine u godinu pokazali sta znaju i kako al nisu oni krivi sto se diplome kupuju tak da ne treba raspravljat nego da napravimo to veliko okupljanje i pokusamo pomoci ja sam vec poslo mejlove za pomoc svim vecim firmama u sarajevu tak da treba pokusat hvala unaprjed pozz



Edituj prvi post pise "poz na br. 09001109919" ;)
 
Član
to je na uplatnici kad ispunjavas ziro racun taj i taj i poziv na broj ima mjesto i upise se ovaj drugi broj i ime i prezime to je sve ;)
 
Član
28jlf8w.jpg
 
Član
evo i fb grupe, mogu se vidjeti informacije o uplati kao i slike bebe, za koje stvarno nemam srca ovdje da postavljam. tuzno i zalosno :icon_cry:

http://www.facebook.com/home.php?sk=group_199940060038840&ap=1

Procitah i da ce u nedjelju biti organizovano prikupljanje sredstava ispred trznice u ferhadiji od 12h. pa eto koji budu u blizini mogu svratiti i pomoci.
 
Član
evo kako uplatiti iz inostranstva

lae-alian.jpg


a evo i slika bebice, tuga i zalost do cega je doslo "zalaganjem" nasih doktora. slike postavljam samo da bi se shvatila hitnost situacije, posto neki nisu na fb-u. u meni se nesto prevrnulo kad sam vidio slike... :icon_cry:

mmmmmmmmm2.jpg


mmmmmmmm1.jpg


Potrudimo se da nas se sto vise odazove akciji, da pomognemo jednoj maloj i neduznoj bebi...
 
ljudi ja kad sam vidio ovo ja sam se sjebao u zivot vjerujte mi...srce mi se slama kad gledam ove slike...jedno njezno neduzno stvorenje nije ovo zasluzilo...dajte da se odreknemo jednog izlaska i par litara goriva i da doniramo sto vise...molim vas dajte da skupimo sto vise da se uradi nesto,on nije ovo zasluzio :icon_sad: :icon_sad:
 
Član
16.04.2011. od 19h do 21h parking Energoinvesta na Stupu

Molio bih da sto vise raje dođe,da podrzimo ovu akciju, koliko ko moze da izdvoji novaca za bebicu, jer ipak je njemu potrebniji nego nama. Samo da skontamo koliko se para baci na bespotrebne kafe, i gluposti.
 
Top