Antivirus preporuka

Antivirus preporuka

Administrator
Dakle interesuje me sta mi vi preporucujete kao adekvatnu zastitu od buba:D da mi comp ne dobije h1n1:)
da li je to nod32, avast, avira, kaspersky itd... Da li osim antivirusa imate jos neku zastitu od buba? Dakle sta vi koristite i zadovoljni ste sa tim :)
hvala;)
 
Član
ako ti je win7 onda bez ikakve sumnje koristi microsoft security essentials... I nemoj nikad koristiti 2 antivirusa jer ce ti komp poluditi :)
 
Član
Ja koristim ESET Smart Security 4 i Malwarebytes i ja licno zadovoljan. Svake vikend radim scan i mogu ti reci da odprilike svako 2-3 sedmice naletim na virus u kompu. Sto je po meni oke, zato sto je to uglavnom "autorun" po meni nista opasno koliko korisnit razliciti usb-ova i racunara ;)
 
Administrator
i ja sam razmisljao o eset smart security, jer je i zen3dom pisao u jednoj temi o njemu...
ima li dalje kakvih prijedloga???
 
Član
Ja kad sam sebi htjeo instalirati novi antivirus jer sam sumljao da mi postojeci nije dovoljan gdje god kliknem svi kazu il nod il karspersky. Ja sam nasao na par mjesta da su ljudi rekli da im je oke zastita koju sam gore naveo i ja tako sebi install. Po meni je sve stvar ukusa mada nije lose saslusat iskustva "stariji"
 
Administrator
pa zato i pitam:D i mene interesuje sta je bolje... upravo formatiram comp i cim zavrsi sa tim prvo sto cu uraditi je nabaciti to sto si ti mrva predlozio... do sada sam imao smo nod32 i nista vise... sluzio me jeste ali kao sto ti rece sumnjam da mi samo on nije dovoljan, hocu jos:D
hvala na prijedlogu ;)
 
Administrator
evo ja koristim avast i nije mi se bas pokazao super... sa faxa donesen stick i logicno nakupio virusa, tako da su samo presli na racunar i ne uklanja ih uopste... ja izbrisem oni se vrate i tako u krug:lol:
 
Član
Mrva je napisao(la):
Sahman_Turbe je napisao(la):
ja koristim"nista" ;)
E ti si najbolji;)

Digni sistem bez anti virusa i nakaci se na net 5-10 minuta pa sebi instaliraj antivirus pa ces vidjeti ;)

drug ja otkako imam internet ne koristim antivirus par puta ga instalirao i odmah mi sjebe sistem a ovako sam miran ha ja ;)
 
Član
Avast me sluzi vec 2 godine i prezadovoljan sam...Avast i avast nema zezancija samo se registrujes free je
 
Član
Ja koristim kaspersky i.s. i ponekad pokrenem ccleaner i spyhunter i nema buba. Kasperski je malo zeznut zbog kljuceva ali i oni se skinu sa neta tako da to ne predstavlja neki veliki problem.
 
Top