anti-tuning

anti-tuning

Član
Boga mi ja sam mislio da je "anti-tuning" najzastupljeniji na nasim prostorima... Al ovi stranci su vece budale od nas
 
Član
glavni razlog sto kod nas nema puno antituninga kao vani je sto je nama bosancima sve ofirno i onda je ljude jednostavno strah da eksperimentisu sa nekim zajebancijama ko sto su ovi mercovi, a stranci jednostavno ne razmisljaju tako i boli ih neka stvar sta ce neko rec za njihovo auto, oni furaju nekakve svoje lude filmove i vozdra, a 90% nasih cunera ide na sigurno, spusti, nabaci felge, muziku u gepek i to je to, sto je sigurno, sigurno, znas da se neces izofirat i samo je to bitno :icon_biggrin:
 
Legend
47c6f730c9ee.JPG


fbd1fe4a16a3.JPG
 
Član
cuj nije dizel :D:lol:
Pa sad fabricki rade sportska auta sa dizel motorima koji performansama i prevazilaze benzince

evo ti primjer seat ibiza cupra tdi motor fabricki ima 170ks i jos chip na to odradis bez problema 200ks i deres golf gti ko nis :D:cool:
 
Član
IzvinjaJem se dizelašima na uvredi :D
Ali dok taj udio "sportskih motora na diesel" ne pređe 50%, džaba pričate.

P.S. i ja vozim diesel da ne bude zabune.
I neću dalje offtopic časna riječ
 
Član
Jarane ja vozim benzinca, i da ti kazem nesto ne bitno dizel il benzin, auto se tunira iz svog cejfa i da bi ljepse izgledalo, niko ga ne ćunira da bi se trko sa njim.
 
Član
Cita li iko ovdje ili samo lupate? :icon_rolleyes:

Covjek je fino napisao "Meni je generalno svako tuniranje dizel auta, s ciljem "sportskijih" performansi, anti-tuning." Tuning je doradjivanje masine i mehanike, styling jeste sredjivanje.
 
Član
Bas sam hteo to da napisem pre neki dan, naslov teme nije prikladan, treba da je anti-styling... A zakucavanje auta u pod (barem nacin na koji 99% ljudi radi), razvlacenje guma na felni i modifikovanje dizala je i za mene anti-tuning ;)
 
Top