anti-tuning

anti-tuning

Član
ljuboje je napisao(la):
jbg...
i za tjunere " normalni" ljudi kazu:"ma sta oni majmunisu...!?dovoljno je i fabricko..."
...posebno za moj stil na nasim prostorima..."zardjala hauba njemu stil!?seljak!!!"

Treba malo i emancipacije za komentarisanje automobila.... Cinjenica je da vecinu postova pisu deca koja su tek svarila da su neonke ispod auta ruzne, i da postoje "pravci" u stylingu... "il je dzrman ili je jap, a moze biti nesto sto vuce na dzrman ali, nekako mi pravo lici na jap, mada je i klin".
Bitan je osecaj za lepo, to stoji, ali styling se bazira na poznavanju automobila i ljubavi prema njima, a ne na polozenom vozackom i kurebecanju pred prijateljima... Styling je skupa umetnost, mada je ponekad i pogrdno tako reci, jer su kod nas u zemlji nosioci umetnosti sami estradni umetnici! :lol:
 
Član
ljuboje je napisao(la):
jbg...
i za tjunere " normalni" ljudi kazu:"ma sta oni majmunisu...!?dovoljno je i fabricko..."
...posebno za moj stil na nasim prostorima..."zardjala hauba njemu stil!?seljak!!!"

tuga ziva al sta cemo, ako nista ovdje se svi razumijemo ;)
 
BHT Ovisnik
a fuj astre,ovo su garant turci,oni vole kič,to je strahota sta rade od mercedesa,sve e klase unakazise lajsnama i nekim bezze rorama:smajli29::smajli29::smajli29::smajli29:
 
Top