anti-tuning

anti-tuning

Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
ALOOOOOO ljudi, citajte malo, nisam ja rekao da je anti, nego sam slike kopirao sa jednog foruma iz komsiluka i medju njima su bile i ove slike, jbt sto ste neurozni:lol::lol:

e moj druze, davno se na ovom forumu prestalo citati ;)
 
Član
mrsko raji citati bilo sta sto se napise, samo bi da komentarisu, kao i inace u zivotu sto mnogi neupuceni komentarisu o svemu. mada, nema ni potrebe postavljati nesto sto nije anti, bez obzira na unaprijed napisano objasnjenje, jer kad god je tako nesto postavljeno, naslo se nekih koji su to napisano u potpunosti zanemarili i onda pocne ovakva prica, "zasto je ovo anti, a ono uopste nije anti, mada je stavljeno u anti iako nije bilo potrebe da bude u anti" :D hahahhah
 
sub3r je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
ALOOOOOO ljudi, citajte malo, nisam ja rekao da je anti, nego sam slike kopirao sa jednog foruma iz komsiluka i medju njima su bile i ove slike, jbt sto ste neurozni:lol::lol:

e moj druze, davno se na ovom forumu prestalo citati ;)

Ja sam pogrijesio sto sam stavio....jbg:icon_biggrin: Poenta je u tome da svugdje ima pametnjakovica koji su ko fol razumiju u cuning a pojma nemaju, pa pljuju tudji rad i tudji trud:lol: I to sam temu samo onako preletio na brzinu, da sam jos trazio vjerujem da bi nasao jos auta koja ne spadaju tu;)
 
Član
Bilo je na forum.hr->Automobili-> Seljacine na cesti slika auta da se rasplaces...ali je bilo i dosta domacih bibija koji su u spici tuninga, i niposto ne spadaju u antituning...ljudi n eznaju pa cim takav isti nisu vidili u katalogu trpaju u antituning ;)
 
tibor987 je napisao(la):
Bilo je na forum.hr->Automobili-> Seljacine na cesti slika auta da se rasplaces...ali je bilo i dosta domacih bibija koji su u spici tuninga, i niposto ne spadaju u antituning...ljudi n eznaju pa cim takav isti nisu vidili u katalogu trpaju u antituning ;)

Upravo sam sa tog foruma i kacio, samo nisam htjeo postavljat link...
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Bilo je na forum.hr->Automobili-> Seljacine na cesti slika auta da se rasplaces...ali je bilo i dosta domacih bibija koji su u spici tuninga, i niposto ne spadaju u antituning...ljudi n eznaju pa cim takav isti nisu vidili u katalogu trpaju u antituning ;)

Upravo sam sa tog foruma i kacio, samo nisam htjeo postavljat link...

Zajeba ih ja :lol:
 
Odma u HAG i sudit mu ko najgorem zlocincu:smajli06::smajli06::smajli21:
Unistiti 560 SEC to stvarno moras biti debil...[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DaMltX-ICnk&feature=related[/video]
 
Top