anti-tuning

anti-tuning

Član
enesss je napisao(la):
hahah bimer tabla , zavaren volan , al OSIGURACI na dohvat ruke su mu ..... WOW :lol::lol::lol::lol: :cool::cool::cool:

tu je i ćukica do 5bar :icon_biggrin: a meni nisu loše zadnje fele.. malo ispolirat i eto
 
Član
Neam pojma Nesto listam malopije kao neki meet i ima super auta kad odjednom strasna visa :D:lol::lol::lol::lol:
 
Član
fico22mf.jpg


slika639162010021265180.jpg


image7ge.jpg


DSC00202.jpg


kagada39nqn.jpg


238667783_5a682367cf.jpg


fica_HN.jpg


pasat.jpg


uu40.jpg


uu41.jpg


ee31.jpg


ee30.jpg
 
Član
bas me interesuje da li neki ljudi stvarno nemaju ukusa ili cisto onako namjeno unakaze auto kao fola radi, ne znaju sta ce od sebe pa kazu "odoh ga nadjidjat sto je moguce vise samo da se malo za*ebajem". jer neka od ovih auta mi izgledaju stvarno kao neke za*ebancije, jednostavno ne mogu da prihvatim da su ljudi ozbiljni kad urade nesto kao ova bijela skalamerija. mislim ako je ovo ozbiljno onda to vise nije ni smjesno, ovakvi ljudi se trebaju lijecit, ja nemam snage ni da se nasmijem jer ovo je stvarno zalosno.
 
Član
Ma bolan oni imaju "prostora" ova auta i onako nicem vise ne sluce nije to bosna. Svakako idu pod presu pa se zajebaju. Ali meni je cudno kako neko napravi sranje od nekog novijeg mercedesaa.....Vidis da pola auta nema ni tablice niti ista ljudi ih po poljima vozaju
 
Top