anti-tuning

anti-tuning

Član
Ja se ovdje slazem sa oggy-em, mogao je biti odlican auto, ali ima stvari koje su malo je reci odvratne, tako da je fail zestoki, pogotovo unutrasnjost.
 
Član
Sto rece edo_benz kakvih ima ovaj je predobar :D

Zadnji branik mi je super, unikat fakat nisam vidio dosad na trici ovakav... "boba" mu fali da bude extra:D
 
Član
Anais je napisao(la):
Sto rece edo_benz kakvih ima ovaj je predobar :D

Zadnji branik mi je super, unikat fakat nisam vidio dosad na trici ovakav... "boba" mu fali da bude extra:D

Ta bobica je kompletan enterijer napolje, ponovno lakiranje i štelovanje da sve izgleda kao cjelina, a ne kao da je nakačeno nešto na njega samo da nije fabrika. Nisam protiv extremnih prerada kad ispadnu full dobre i ako se ide u tom pravcu, mora biti full dobro urađeno, inače ide ovdje po mom ukusu.;)
 
Član
ovo auto je prije 3 godine dovezeno iz njemacke i bili je spakovano skoro pa savrseno par sitnica je doradjeno i onda 3 godine vozano bez ulaganja i prodano dalje... uglavnom sve je radjeno kvalitetno i precizno ali jbg kasnije je to nemar vlasnika sve doveo na granicu ''sranja''... vozao sam ga dosta vremena i utenutiju tricu nisam imao prilike voziti s obzirom da su gewinde twrde ko qrac i pojacanja muldi prednji zadnji i ispod na lafetama.. Pravo vozljiv auto , sad neznam kod koga je ali kako vidim sa slika nije otisao kod nekoga tko ce to dovesti u red..
 
Legend
zadnji kraj replika mk4 R32 branika , i svaka cast nije lose odradjeno uopste

al na drugu stranu , puno je šarenila , nije ovo za toga ...... mozda je nekad bio utegnutiji ili drukciji , al svaka B..... ima svoje veselje pa neka bude tako ;)
 
Član
Neki dan kod Tus-a u Tz
Kadjo
p2412111057.jpg


:123:
 
Član
ko ce drugi nek Pocetnici kad se napale rukaju sta stignu na auta :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Top