anti-tuning

anti-tuning

Član
prednji i zadnji kraj predobri, zato sto i jesu "u originalu" al mi sa strane smijesan, nekako izuvijan :lol:
 
Pravi naziv... :lol: ;)

Dobro je odrađen što jest jest, ali bar da je Audi 100 prerađen u ovo a ne Omega :icon_confused:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Opet naznake sukoba Opel vs VW paralelno ih se po nekoliko vodi na forumu :lol:

Ma jok, glupo se svađati oko toga, a ja se i ne sjećam da se ikad iko svađao oko toga. Zna se da je OPEL bolji.;)






















:D
 
Početnik
OggyBoy je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Opet naznake sukoba Opel vs VW paralelno ih se po nekoliko vodi na forumu :lol:

Ma jok, glupo se svađati oko toga, a ja se i ne sjećam da se ikad iko svađao oko toga. Zna se da je OPEL bolji.;)






















:D

Sad lagano se izvuce i posmatra koska je bacena :lol::lol:
 
Član
Pa mogu ti reci da su Opeli zapravo meni jako dragi auti a i lijepa sjecanja me vezu uz jednog,prevrnuo sam se naime na krov sa njim ima desetak godina :icon_biggrin: ,moj kadjo kocka ,a i inace su mi draga marka automobila ;)
 
Član
U garazi forumskoj mi je isto jedan od prijatelja a i ja sam sam ovakvog 16 ventilca i to 156 ks kratki mjenjac za sr koristio jedno vrijeme,zvijerka, pa su simpatije uvjek prisutne,zna Porshefan,a novi su extra ali banira li me jedan moderator veceras ce gume na pazar jednoj lijepoj Astri H :lol: ;)
 
opet opel fanovi sve ozbiljno shvataju, samo da izbije sukob kad sam ja licno popljuvao auto ili rekao nekom nesto lose vecinom dajem dobronamjeran savjet, i kazem ono sto sam se licno uvjerio ovo sto sam napisao je sala, sta bi se onda trebali svaki dan svadjat za avatare i slicno. nije ovo djelo opela et odma grijesite no da prestanem nije mi cilj prepucanja ni bio nit zelim nastavit
 
Top