anti-tuning

anti-tuning

Član
DLS je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
DLS je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
svi ovi anti tuning ljudi nikad nisu odrasli jer ovo sto je anti tuning vecina djece voli kod auta do svoje 10 godine...:D

to je ono :

aj vidjaj spojlera kru te rodi ,ebo te pita 4 aspuha ima ,a makine ebote :lol::lol::lol:

4 auspuha a vjerovatno motor 2.0 Diesel :)

jok 1.3 benzinac

ili 1,1....

ili najjace proleti kadet sa izolirkom kao bad look, nekim spojelrima tamo fuuj...i onda neki seljober joj vidi ga jes napucan... mogu misliti koliko je on para dao u ovo auto...:lol::lol::lol:
 
Član
Sahman_Turbe je napisao(la):


evo jedne kockice..stid bi me bilo proci kraj nje :icon_mad::icon_mad:


AHAHAAH xD ZNAM OVOG LIKA LICNO xD... stagod je radio upropastio je pa nisam sumnjo ni da ce ovog BMW-a =) .. on ovo smatra tuning-om i cak se ponosi sto je osjeko opruge za 5 krugova kaze " samo sam se malo zaj*bo jednu sam malo vise osjeko pa heravo stoji bmw al dobro je" :D
 
Član
uni--que je napisao(la):
Sahman_Turbe je napisao(la):


evo jedne kockice..stid bi me bilo proci kraj nje :icon_mad::icon_mad:


AHAHAAH xD ZNAM OVOG LIKA LICNO xD... stagod je radio upropastio je pa nisam sumnjo ni da ce ovog BMW-a =) .. on ovo smatra tuning-om i cak se ponosi sto je osjeko opruge za 5 krugova kaze " samo sam se malo zaj*bo jednu sam malo vise osjeko pa heravo stoji bmw al dobro je" :D




hahaha ,,upravo tako,,,sve sto uzme taj lik u ruke ode u anti tuning,,,ja sam njemu prodo svog crossa i upropastio ga je :icon_cry:,,,al bmw -a je pravo zasro,,
 
Član
:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
tacno tako :icon_cry: sta ljudi uradise od auta :icon_twisted: haj i hebes pare :icon_twisted: ali brate unisti auto :D
 
Top