anti-tuning

anti-tuning

Wow koji samo expert :icon_eek: a šta uradi čovjek od auta...ccc...a tek ovaj šank pozadi pa stvarno no comment...i na komentarima svaka čast :D dobro se čovjek ismije :D svako auto bi on prepravljao izgleda :D
 
jbte pa lik ga neda ni za audija, ni golfa iv itd.. :D na kraju ga i ne prodaje jer samo je reklama.. :lol::lol: ja nevjerujem da je ovo on radio, sigurno je auto dovezeno iz vana ovako, iako je unakazeno ulozeno je dosta truda i novca..
 

DLS

Početnik
Pitanje za Ford Eskort

Imam pitanje vezano za Ford Eskort što prodajete...

a da ti dam ja Konjska kola..da mi ih napucas malo da mogu pokupiti EVE seljancice mOOje...da mi kazu kako su mi Felme dobre....al samo ako imas neke petokrake????
platio bih ti fino....i ako imas neki perla sadolin da mi ofarbas ono djubre sto je skorilo na njima
ž



ja lego :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

DLS

Početnik
Armin01 je napisao(la):
al na avataru....ja se i ne furam da imam neko auto "specijal"...a uostalom ako furas golfa nemamo sta pricat vise...:lol::lol::lol::lol:

nema sta i ti si ''FENOMEN'' :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
evo ja mu ostavio pitanje, da mi sredi mog ''golfa 4'' :lol: hahahaa

SAD ON GARANT KONTA: ''JESU GLUPI OVI LJUDI'' :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
slika-59919-2010-04-1271254348-velika.jpg


slika-59919-2010-04-1271278063-velika.jpg


slika-59919-2010-04-1271320056-velika.jpg


jos slika

klik

:cool:

ufff dobarrrr !!!



:D
 
Član
Uuuuh pa sad...znate kako, ovaj eskort nije nesto al covek stvarno ima lepu zamisao, vidi se da zna da napravi dosta stvari, e sad kako to stoji i kako se uklopilo na autu druga je prica, inace da mislim da uz malo prepravki moze eskort da lici na nesto...sto se tice siroka...samo cu reci: vaaaaaaauuuuu :icon_eek:
 
Top