anti-tuning

anti-tuning

Član
ovu kalibru kao kicmu da joj je slomilo na srdini ili ko macka kad ase nakostrijesi tako izgleda:smajli16:
 
Član
nismo je napisao(la):
i577548_Slika241.jpg


i577547_3000627e0vRZKM.jpg
ovo cudo tehnike je bilo u dubici a sada je u prijedoru. zovu ga PIKACHU iz pokemona
 
Član
Jao, nemogu da verujem da ima ljudi koji ovako ,,srede,, auto i njima to izgleda lepo...Nismo ovi sto su postavio najgrdji bre....moj favorit:

be0c029c.jpg
 
Član
scorpio je napisao(la):
nismo je napisao(la):
ovo cudo tehnike je bilo u dubici a sada je u prijedoru. zovu ga PIKACHU iz pokemona

Ova fiat bava je trenutno u komsiluku a u njoj je vjerovali ili ne 1.2 masina + plin.....znaci ide malo losije nego fico.,...a trenutno nema branika i jos nekih spojlera sto znaci ili da se opametio ili da je u planu novi projekat "cuning vo.l 2" :D hahahaha
 
Član
Grob te j*o... sta vidjeh... necu moci spavati veceras od nocnih mora...

stallion je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
nije ovo valjda kadett:smajli29::smajli29:
n1627036931_159528_73504.jpg

Evo, ljetos ga uhvatih ........ njegovo tadasnje stanje, a vjerujem i sadasnje :icon_cry:


Batmobile...ovaj Batkadett :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
M A R E X je napisao(la):
scorpio je napisao(la):
nismo je napisao(la):
ovo cudo tehnike je bilo u dubici a sada je u prijedoru. zovu ga PIKACHU iz pokemona

Ova fiat bava je trenutno u komsiluku a u njoj je vjerovali ili ne 1.2 masina + plin.....znaci ide malo losije nego fico.,...a trenutno nema branika i jos nekih spojlera sto znaci ili da se opametio ili da je u planu novi projekat "cuning vo.l 2" :D hahahaha

:lol: PIKACHU :lol: koji naziv bas adekvatan uz auto :lol::cool:

Na sta ljudi bacaju pare :icon_rolleyes::icon_mad: i na kraju naprave skulpturu da ih narod ismijaje , mislio sam da je sa neta reko odnekle jos kad vidi nase table rastuzi se :icon_sad::lol:

da barem skine ovo sa krova i sa zadnje haube i normalno ga ofarba i ne bi bilo lose ....

A ovaj sa focusaom je kralj :lol:

Moram i ja malo u lov zapostavio sam temu :icon_rolleyes::icon_smile:
 
Top