anti-tuning

anti-tuning

Član
:lol:Da bio je ovaj na kerozinu cak je imo i svoje glasace tj one kojima se svidja ovo :lol:

A bio je i u oglasima prodavo se ne znam dal je jos uvijek kod onog istog vlasnika ....
 
Član
Koliko ja znam da ga je radio cova iz okoline banjaluke, stariji mozda 40 - 50 god. Nedavno je prodan i ovo je produkt novog vlasnika. :icon_mad:
 
auuuu, pa na prvoj slici je djelovalo koliko toliko ok, pa ni blizu se ne cini da je ovako sirok.. uzasss :smajli29::smajli29:

bilo bi me stid sa ovim na cestu izac.. :smajli31:
 
Početnik
710200861742AMcarfordogs.jpg

tablice.jpg

ovo mozda nije anti tuning al evo
623200852908PMdragoncar.jpg
 






meni licno se ovo gore ne svidja,zato sam i stavio u antituning,mada ne sumnjam da ima i onih sto him se ovo dopada pa ce reci ovo je extrem-tuning,sto si stavljo ta auta ovdje itd.itd. ,znaci meni se ne svidja pa neka je i extrem-tuning ili mozda neka druga vrsta tuniga jednostavno meni je ovako nesto fujjjjjjjjjjjj
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):






meni licno se ovo gore ne svidja,zato sam i stavio u antituning,mada ne sumnjam da ima i onih sto him se ovo dopada pa ce reci ovo je extrem-tuning,sto si stavljo ta auta ovdje itd.itd. ,znaci meni se ne svidja pa neka je i extrem-tuning ili mozda neka druga vrsta tuniga jednostavno meni je ovako nesto fujjjjjjjjjjjj



potpis:cool::cool::cool:
 
Član
Evo jos poneki prosiren kadett pa sad jel seljo il ne kako god nakaradno izgleda ....
[attachment=23669] [attachment=23670]

[attachment=23671] [attachment=23672]
 
Top