Antena

Antena

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Naime neki seljak mi je slomio antenu, pa sad tražim gdje, prvenstveno, u Tuzli i u Sarajevu, ima kupiti ovakva Antena za auto...:icon_confused:



nije bila takva antena, ali tu bi volio da ugradim...

ili ako imate, neki bolji prijedlog, za neku antenu što bi na mojoj a8 dobro stojalo, neka javi i pokaže sliku...
 
Član
Schumacher je napisao(la):
jao idiota cuj odvalio i to na audiu fakin neki mrtvi


pa ima ih dosta ljubomornih i glupih, pa to tako postupe, ja da znam tko je odvalio ja bi mu, isto tako kako on meni antenu, vilicu. ali šta ću....
:icon_mad:
 
Član
ajde sad zanemarite tog papka....

treba mi informacija gdje da nabavim jos bolju antenu pa nek im oci pucaju kad ju vide ;)
 
Član
koliko znam u mercatoru u onom auto tuning shopu u tuzli ima takvih stvari pa cak imaju i one antene automatske sto se same izvuku kad upalis radio i takve stvari... pogledaj tu... ako ne onda pogledaj u inter autu da u etki nadjete tu antenu s bash tog audija sa slike al brijem da ti je to skupa opcija... pozz
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
koliko znam u mercatoru u onom auto tuning shopu u tuzli ima takvih stvari pa cak imaju i one antene automatske sto se same izvuku kad upalis radio i takve stvari... pogledaj tu... ako ne onda pogledaj u inter autu da u etki nadjete tu antenu s bash tog audija sa slike al brijem da ti je to skupa opcija... pozz

baš sam danas bio tamo, imaju neke obične i tu što se izvlači, ali šta ja znam, damije takvu sličnu,

imaju oni jednu što ide na krov, eh taku bi ja ali da ide nazad na auto a ne da bušim krov od 8-ice nema smisla :icon_confused:;)
 
Član
Salle je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
koliko znam u mercatoru u onom auto tuning shopu u tuzli ima takvih stvari pa cak imaju i one antene automatske sto se same izvuku kad upalis radio i takve stvari... pogledaj tu... ako ne onda pogledaj u inter autu da u etki nadjete tu antenu s bash tog audija sa slike al brijem da ti je to skupa opcija... pozz

baš sam danas bio tamo, imaju neke obične i tu što se izvlači, ali šta ja znam, damije takvu sličnu,

imaju oni jednu što ide na krov, eh taku bi ja ali da ide nazad na auto a ne da bušim krov od 8-ice nema smisla :icon_confused:;)
jbg neznam onda probaj tu varijantu s inter autom ko zna mozda ponude neko prihvatljivo rijesenje... a ja ako naletim na josh nesh javim.. pozz
 
Član
Dobro ako nađeš, onda ću te častiti....

i oanko ti viđam ćesto pola proleće kraj mene u Tuzli....;)
 
Član
Jedna obična krovna antena, posluzila da bi se napravila ova....

trošak

Antena 7km
crni silikon 6km
malo goriva
dosta vremena
dosta zivaca


rezultat:

dsc00600ax2.jpg

dsc00601sc0.jpg

dsc00602hl7.jpg

dsc00597ao8.jpg

dsc00598hl3.jpg

dsc00599il3.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top