Anlaser golf 5?

Anlaser golf 5?

Član
Ljudovi,potreban mi je savjet,dakle golf 5,pali ono što bi rekli ko mina,al nekad se zna desit da malo sporije pali možda nekih 2 sekunde nego inače,i malo zatreska motor,ništa strašno ni jako,al tresne.Zamajac nije,on je rađen,jedan nosač tj. onaj donji od mjenjača sam zamjenio,ostala dva ne znam možda je do njih ili je do anlasera ili brave..dakle pali bez problema,ali možda od 10 paljenja 4 puta to malo tresne.Ako je neko imao sličan problem neka napiše da zamjenim anlaser ako je do njega. Hvala :D
Da napomenem ne trese se auto u leru kad se upali..ako jednom zatrese i odmah ga ugasim i odmah upalim on ne tresne
 
Poslednja izmena:
Član
Ako vam se ovo desava iskljucivo kad je motor vrc onda je problem sa ''toplim startom'' i potrebna je softverska intrvencija na ECU, a ako se ovo desava samo kada je motor hladan onda je problem sa alnaserom. A prije svega provjerite stanje akumulatora.
 
Član
Ako vam se ovo desava iskljucivo kad je motor vrc onda je problem sa ''toplim startom'' i potrebna je softverska intrvencija na ECU, a ako se ovo desava samo kada je motor hladan onda je problem sa alnaserom. A prije svega provjerite stanje akumulatora.
Aku je nov,mislim stavljen u dec.2017,ujutro upali bez tog treskanja,to se desi ponekad,jel se moze to provjeriti preko vcds?
 
Član
neznam sta bi provjerio preko vcds, ug ako duže vergla topao onda soft to srediti...ako verga dugo na hladno onda to nije to
 
Član
ovako taj problem dužeg verglanja ovlašteni nemože prepoznati, a samim time ni vcds na crno ne baca nikakve greške, i ako odeš u ovlaštenih oni će ti prodati akumulator, pa alnaser i možda još šta ali problem će ostati ili kasnije javiti....
nije neka nauka ali oni samo promijene parametre bacanaj goriva kad je topao i klepe te 20 do 50km :)
 
Super Moderator
Ne znam ko ce uraditi hot start fix za 20 maraka u mapi
Ako imas taj problem samo kad je vruc javi se kad budes htio rjesicemo
 
Ne deli kolega klipove da ne bude za dva dana vise tunera hahahahaha mala sala


~~~Nc Chip Tuning~~~
Dpf off
Dtc off
Egr off
Swirlflaps off
Ad blue off
O2 sensor off
Remap stage 1,2,3
Eco Tune
Maf to Map gde je moguce odraditi
Launch control
Popcorn
V-max
~~~~~~~~~~~~~
Slovenija , Dravograd
Andrej Rožič +38640205519

Crna Gora , Podgorica
Nemanja Ćetković +38267236406

Bosna I Hercegovina , Trebinje
Delić Goran auto servis G-MAX
+38766196062

Srbija , Beograd - Zemun,
Sadovski Dusan servis "Dr Klima"
+38163545182

Ostvarite popust na sve nase usluge od 10% lajkom na nasu zvanicnu Fb stranicu

https://www.facebook.com/ncchiptuning/

~~~~~~~~~~~~~
 
Član
Ovako danas sam par puta za redom upalio i ugasio auto,ni jednom nije kasnio sa paljenjem nit je zatresao,dok sam nakon pola sata pauze opet,on malo zatrese
 
Top