Anketa: TEST DAY MOSTAR

Anketa: TEST DAY MOSTAR

TEST DAY MOSTAR

  • Idem da testiram auto/motor

    Votes: 14 33,3%
  • Idem da gledam desavanja/rostilj :)

    Votes: 19 45,2%
  • Ne idem zbog obaveza

    Votes: 8 19,0%
  • Ne interesuje me TEST DAY MOSTAR

    Votes: 1 2,4%

  • Total voters
    42
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja cu da budem u publici a auto cu nastimat na "autopilot" :) :) ma nurija se dobro ustelio na tom semaforu ja obicno imam reakciju 1 sec, a jos ce on bit na slikovima ja na obicnim gumama pa i to je doma dodatnih 0,5 sec i tako da ce to bit veoma tesko nadoknadit jos kad se uzme u obzir da je doradio auto al aj vidicemo mozda i krenem napokon kako Bog zapovjeda :) al najbitnije da se napravi dobra atmosfera ko je brzi ne bitno je pogotovo izmedju nas dvojce.....
 
Probaj startat na zadnje zuto kada se upali, vrlo lako je moguce da neces opaliti RED LITE, ali ces sigurno smanjiti reakciju ;)
 
Član
ma tako cu i da radim da malo treniram posto nije SR a i da napravim RL jebat ga.... :) nece me diskvalifikovat skroz al moram se ustelit prije neg krene sezona SR-a
 
Legend
Ah da zaboravio sam jedno auto, edo ocekujem i tebe, samo sam smetnuo s uma, al znaci sad bez zajebancije ja bas idem da vidim par auta kako idu.

A i nisam dugo mako sa Audijem nigdje pa malo i njeg da provozam van TZ :d
 
Član
heh ja cu doci da isprobavam tudja auta heeh, sala mala.. Dolazim samo ne znam dal da cugam il da vozim
 
dobra ova anketa.. ;)

taman malo da se zagrije atmosfera...

btw.
sto se klubova tice, vecina nama poznatih je najavila dolazak, a vrlo moguce da dodje i par 'gostiju sa strane'...

pozz
 
Član
edo_16v je napisao(la):
heh ja cu doci da isprobavam tudja auta heeh, sala mala.. Dolazim samo ne znam dal da cugam il da vozim

I jadno i drugo. :icon_biggrin:
Nazalost, mi iz BL necemo doci. Malo je daleko da dolazimo samo zbog testiranja a imamo i pistu u blizini ali kad bude SR - zovite. ;)

Uzivajte.
 
Početnik
bilo bi cool da si postavio Edo jos i odgovor - auto nespraman ;)

sto je slucaj samnom. ne namjeravam prekinuti radove u tijeku i uraditi auto ispod planiranoga nivoa da bi mogao voziti na test-day iako mi je zelja biti zvijezda dana :)

jer sezona nije jos pocela, taj test-day je nesto nazovimo neplanirano i sigurno da mnogi jos nisu stigli pripremiti auto
 
Član
50/50, dolazim/ne, da vidim sta je autic naucio preko zime...
29.03. ako ne budem isao u ZG po jednu igracku onda dolazim u MO na test day
 
Član
Cuvajte se crne Calibre turbo 4x4,naostrili smo zube....i bregastu......:D Dolazim da vidim jel' Mrvica tezi od mene....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top