Angel eyes - Potrebni savjeti

Angel eyes - Potrebni savjeti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Razmišljam da napravim Angel eyes za svog Golf 2... Sve mi je jasno, samo kako ih ubaciti u farove i gdje mogu da nabavim led diode za njih?
 
Član
pa odvojis staklo od kucista fiksiras nekako krugove (mozda silikonom) i onda opet zalijepis farove i eto
 
Početnik
edo_16v je napisao(la):
pa odvojis staklo od kucista fiksiras nekako krugove (mozda silikonom) i onda opet zalijepis farove i eto

e onda nista od toga, tek sam postavio kristale...a danas sa faxa maznuo sipku od zaluzine
 
Legend
Oggy je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
pa odvojis staklo od kucista fiksiras nekako krugove (mozda silikonom) i onda opet zalijepis farove i eto

e onda nista od toga, tek sam postavio kristale...a danas sa faxa maznuo sipku od zaluzine

ako se moze staklo odvojiti od plastike,da se moze ponovo vratiti,uradi,a ako je fiksno zaljepljeno,nemoj onda,mozda ti bude vlazilo pa zamagljivalo far......
heheeh i kazes mazno sipku od zaluzine
 
Član
Moze se otvoriti i vratiti bez problema. Ja sam stare kristalne farove otvarao i zatvarao 5-6 puta kad sam pravio angel eyes.
 

IGY

Član
nije to nista tesko, samo fino kad budes zatvarao farove koristis akrilni silikon i to je to, jer su sa njim i orig farovi sastavljani, a prilikom otvaranja farova, najbolje ti je da zagrijes malo i onda lagano da odvajas
 
hmmm...kad vec ima tema o tome...moze li neko ukratko opisati postupak pravljenja angels eyes jer sam nasla nesto ali predugacak tekst a jos uz to treba i prevesti:icon_biggrin: pa eto ako nije problem samo da neko napise sta je potrebno od materijala i sastavljanje toga za ostalo cu vec lakse:icon_smile:
 
hmmm...ne znam zasto ali ja ne mogu da otvorim ni jedan od ova dva linka...za sliku ne moze stranica da se otvori a za clip samo google.video otvara pa ako imas tacan naziv clipa da tako pokusam naci napisi to
 
Legend
imam i alat i materijal potreban za ovo,bacam se na posao definitivno!
u mene na golfu  su farovi od zadnje serije trojki,odvojeno dugo i kratko,i bas na odvojenom djelu je providno.......budem stavio slicica kad zavrsim,cini se lako,pa vidjecemo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top