Angel Eyes, LED Stopke Seat Ibiza 2002 god

Angel Eyes, LED Stopke Seat Ibiza 2002 god

Cao raja, poprilicno sam nov ovdje i moram vas zamoliti za malu pomoc.
Moze li mi iko reci gdje se mogu u BiH (bolje bi bilo Sarajevo) kupiti angel eyes farovi i led stopke za moju ibizu??
Gledao sam po PIK u al nigdje ih nemogu da nadzem....: icon_mad:
 
Član
neces ni naci kod nas,kad su skoro svi centri propali ili cijene far prednji 700km,ko da je zlatni....
pro centar u hrvatskoj vidi,imaju neku realniju cijenu.....
 
BHT Ovisnik
ako ti nije skupo evo :
http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=seat+ibiza+6l&_sacat=0&_odkw=seat+angel+eyes&_osacat=0&_from=R40
 
Član
kao sto ti Ivica rece, registruj se na neki hr forum i pokusaj preko njih nabaviti, cijene koliko-toliko normalne ;)
 
BHT Ovisnik
da,dođe carina 30% ali da se srediti,ja sam zmigavce sebi uzimao,isto u velikoj kutiji doslo sve pa su mi pustili bez placanja,a ima i clanova koji ti ovo mogu kupiti i dovesti mislim,tako dođe jeftinije
 
gledao sam ja to na ebay u njemacke i austije, taoga ima tamo na bacanje pa cu najvjerovatnije preko austriije ili njemacke uzeti, a sad ce valjda neka rodbina dolaziti iz inostranstva... :cool:
 
Član
Samo care da ti kažem da ne naručuješ iz Njemačke, Austrije...tako velike i skupe stvari, jer te može izaći još duplo toliko, ja sam svoje naručio iz Njemačke pa su me ukupno izašli još više od 180 KM od prodajne cijene, samo ako imaš rodbinu ili neko drugi da ti ponese, inače onako je preskupo!
 
Top