amortizeri golf 2

amortizeri golf 2

Član
e ovako raja kontam mjenjat amortizere u svog golfa pa da cujem vasa misljenja sta je najbolje da bi dobio udobnosti koliko toliko da ne bude tvrdo :)
 
Poslednja izmena:
Član
i ja sam nesto kontao oko tih bilstein hocu da bude mekano koliko toliko :) a opruge nezz kakve bi
 
Član
Ako fa neces spustati,uzmi od GTIa golfa fabricke,oni spustaju po 2cm tak oda je to taman fino tebi jer znam situaciju ;)
 
Član
Uzet cu nesto gledao sam na piku bilstein komplet sva cetiri amortizera nema i neke sportske opruge a kontam malo spustit ovako je ko koza
 
Ja imam zadnje opruge crvene licno sam vozio 3 godine na njima udobne su spuste oko 4-5cm a stabile su. Prednje mi indijanci ukrali.
 
Član
ja sam svoje zadnje bilstein uzeo u auto milovanovic auto dijelovima sad ne znam jel imaju radnju negdje blizu tebee...
 
Član
e ima ja msm i u nuicu samo on mi je bio dalje pa radi toga nisam uzeo kod njih, ja sam ih placao negdje oko 70ak km oba sa popustom od 20% posto mi kolaga ima onu karticu pa ima kod njih popust taj..
 
Član
neznam mislim se necu opet da bude tvrdo hocu mekano bar malo neko govori i da sachs nije los
 
Poslednja izmena:
Top