amk-Serum (venom)

amk-Serum (venom)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ajmo sad svi jasno i glasno ko voli najjaci klub u zemlji AMK Serum!!!

http://www.facebook.com/amkserum

http://www.facebook.com/groups/fckvenom/?ref=ts&fref=ts

naravno posto nas vecina nebjezi od diskusija evo i par linkova pa da se zna o cemu se radi!jer doslovna "gospoda" se zamjerila sa vecinom raje pa et mislim da je ovo odlicna tema da kaze ko o kome ima sta i ako ima!!!;)
 
Član
edo_benz je napisao(la):
mani se rasprava neznas raju:icon_biggrin:

haha,znam brate nesikiraj se,nemozes se kofrcit kako hoces i na kraju se pokrit dekicom i isto kao da nista nije bilo...ako vec idemo na materijalnom,psihickom i ko zna kakvom vrijedjanju onda vala sto se mene tice moze i fizicki ;) ;)
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Jadno :icon_smile:

sta jadno,formulisi malo?!

Franki je napisao(la):
Nisam pratio sta je bilo, je li ti imas losa iskustva sa Venomom ili :icon_rolleyes:

vise nego losa,pisao sam par postova u temi protuning,pa mozes vidjet da neskrabam opet brate!nista nije slucajno pa tako ni ova tema vjeruj mi!:cool:
 
Član
A joj raja cim se neko pobuni vi odma drvece i kamenje na njega...svi mogu neke kritike izbacit samo VENOM ne moze.......sta ako su im auta kupili roditelji i vi bi sve dali da vam kupe nekog golfa 5 nesto nesto...... ljubomorni ste jbg nije da ja branim venom al treba biti realan
 
Član
i malo da pojasnim sta ja imam od iskustva u venom-u!iz provjerenih izvora dosao sam do saznanja:prilikom "Venom-ovog" eventa ekipa koja je radila unutar organizacije,ajd sto je pored jednog besplatnog pica red bull-a(ko je i bio sponzor) morao svaki clan ekipe platit naredni red bull,vec tako jak klub i organizator nije mogao ekipi dati pisljivih 10-20KM za to sto su odradili svoj dio posla.pa na kraju se jos ispostavilo da nema tih para od eventa(koje su uzeli sebi Tarik Delic i Omar Mehovic)za sta imam svjedoke prilikom jedne rasprave sa Tarikom koji mi je sam priznao i rekao:"pa sta da nismo trebali izaci u ferhadiju i dijeliti te pare ili tebi dati da sredis saxa",pa sta onda vece nesto ocekivat od njih,tad sam vidio da sam zalutao u klub iz svakog pravca,pa et vidite sta je venom i ko su momci iz venoma.opet cast izuzecima!!!

Benny_BMW je napisao(la):
A joj raja cim se neko pobuni vi odma drvece i kamenje na njega...svi mogu neke kritike izbacit samo VENOM ne moze.......sta ako su im auta kupili roditelji i vi bi sve dali da vam kupe nekog golfa 5 nesto nesto...... ljubomorni ste jbg nije da ja branim venom al treba biti realan

nidje veze al et ako mislis tako onda ok.nisi upucen u kompleks tih ljudi tako da nemoras ni komentarisat o tome!;)
 
Član
Ma nemojte se vi potuc, da pokvarite i onako slabo ime ovom sportu. :lol:
A to izmedju vas ce se rjesit nekako. ;)
 
Član
Franki je napisao(la):
Ma nemojte se vi potuc, da pokvarite i onako slabo ime ovom sportu. :lol:
A to izmedju vas ce se rjesit nekako. ;)

ma brate to je zadnja opcija,meni nepada napamet...to su jos maleni djecaci grehota bi bila!;)
 
Član
opa opa

popcorn.gif
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top