AMG - snaga više nije imprerativ

AMG - snaga više nije imprerativ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
upravu si Almine , a V12 bi turbo ce se prestati proizvoditi 99% ali ve ubaciti ako me sjecanje dobro sluzi V8 bi turbo iz kojeg ce izvlaciti istu snagu tako da to se skoro nece ni osjetiti , a to sto bravof kaze jedni po jedni ih napustaju , sta drugo reci osim : Grohotom se smijem :D
 
Član
Da, ukoliko se prestane proizvoditi dolazi V8 koji ce imati manje-vise istu snagu kao i V12...
Mada opet sumnjam u to da ce izbaciti V12 motor, jer ja nisam dobio te informacije iz mojih povjerljivih izvora. A barem ti znas da su to povjerljivi izvori :cool::cool::cool:
 
imam i ja izvora hehe , pogledaj temu o novoj e klasi i sve ce ti biti jasno :D

ma joj V12 ili V8 meni svejedno , zasad su mi predaleko :D
 
Nek se okrenu prema logicnom pravcu,nek pocnu smanjivati tezinu,jebes pumpanje snage kad se nedostatak iste moze kompenzirati skidanjem sala cega mecka ima u izobilju.

Almine nemoj me ispravljat,ovo je cinjenica.:icon_biggrin:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Nek se okrenu prema logicnom pravcu,nek pocnu smanjivati tezinu,jebes pumpanje snage kad se nedostatak iste moze kompenzirati skidanjem sala cega mecka ima u izobilju.

Almine nemoj me ispravljat,ovo je cinjenica.:icon_biggrin:

Cuj ti njega, sta ces, pored tolike kilaze opet dodju za 4sekunde do 100:) imaju veoma dobru max.brzinu i sta ce ti vise... Nema potrebe da se smanjuje tezina, jer sta bi onda tek bilo...hehe zezam se Erole, nije to to, Mercedes mora imati zbog svojih gabarita kilazu, jer ne proizvode tako malene autice...
 
ma joj trebalo bi smanjiti kilazu al fkt , al vjerovatno ono Zasto ima svoje Zato i to strucnjaci u Mercedesu najbolje znaju , mogu oni smanjiti tezinu ali sigurno imaju razloge zasto to ne rade
 
Član
Mislim da je dobar potez,a možda su ih čak i natjerali da ga naprave.
Ta dalja utrka u snazi postaje suluda,a živimo u sve zagađenijim sredinama..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top