Americka auta

Americka auta

ja sam ocekivao da ce biti nekih "hejtera" pa da bude nekih prepucavanja , zbog npr. 5000ccm i samo 200KS ( ovo je samo primjer ) i sl. jer je dosta ljudi ovdje protiv Amerikanaca :)
 
shelby_gt500_eleanor_1967_01.jpg


1967 Shelby GT500 Mustang MAGIC:icon_eek:;);)
 
BHT Ovisnik
_Leta_AvantGarde_ i kavaz su rekli ono sto mislim + camaro 67',za mene nenadjebivo,samo bih kulirao lagano i slusao ono grgoljanje:icon_twisted:
 
Član
Chevrolet Camaro Convertible i naravno da volim i coupe:icon_biggrin:

33tnj2g.jpg


Meni neobicno drag: Cadillac Eldorado ETC:icon_biggrin:

2qvrqev.jpg

34955oz.jpg


i za kraj raketa:D
Cadillac CTS-V

de0d2r.jpg


ima tu jos nekih favorita,ovo je neki uzi izbor
 
MTR je napisao(la):
niste poceli temu kako treba ( ili kako je vec zamisljeno ) trebalo je potrpat auta iz vremena 1966-1973 , Road Runer , Thunderbird , Camaro SS , Shelby , Cougar ........

Ma ovo ti je drugi tip teme, treba postaviti ono šta se nekome posebno sviđa, zato, izvoli postavi svoje favorite (ako ih imaš među amerima) .... :icon_smile:
 
Član
Vecina ovih auta su prevenstveno namijenjena nekoj srednjoj klasi, i s toga odskacu od srednje klase kakva je u EU i onda su nam interesantna, ali su nesumnjivo prelijepa... Mislim da mnogi ovdje znaju, kako je Shelby zapravo napravio onog Mustanga, da napravi nesto mocno a ne tako skupo i da je pristupacno... Eh sad sto se tice samog auta, meni definitivno broj 1

Pontiac GTO 1967

1967-pontiac-gto-front-driver-low.jpg


Pa onda poslije GTOa ide...

Chevrolet Impala 1967

chevrolet-impala-011.jpg


I na kraju Ford Mustang 1965

1965-ford-mustang-coupe-1a.jpg
 
Top