Amar_RS4

Amar_RS4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav Svima...Zovem se Amar (kao i sto vidite)..volim znači auta..ponoljetan nisam....fali mi jos(ne puno)....a i ne vozim nista,jedino sto od starog znam uzeti ponekad:lol:.....
dosao sam da naucim nesto...pa eto valjda sam "potrefio" mjesto...
 

MyX

Član
valjda si potrefio...poz komsija, VWelcome na naj BiH forum, budi aktivan...

PS: Amar je moj komsija i svaki dan mi policiju na vrat tovari....:D:D:icon_biggrin::lol:
 
Putovanja.ba
Administrator
A sad je vidim MyX nam jarane doveo, neka neka, hvala svima na pohvalama za forum, slazem se da je jedan on jaboljih u BiH ako ne i sire.
 

MyX

Član
Fele je napisao(la):
A sad je vidim MyX nam jarane doveo, neka neka, hvala svima na pohvalama za forum, slazem se da je jedan on jaboljih u BiH ako ne i sire.

Ah pa moram malo forum reklame medju rajom pustati, sto jest jest forum je extra, nema nesto pretjerano suvisnih komentara i off-a, kako u tvome potpisu pise ''ima da budemo INSTITUCIJA''.
 
Putovanja.ba
Administrator
MyX je napisao(la):
Fele je napisao(la):
A sad je vidim MyX nam jarane doveo, neka neka, hvala svima na pohvalama za forum, slazem se da je jedan on jaboljih u BiH ako ne i sire.

Ah pa moram malo forum reklame medju rajom pustati, sto jest jest forum je extra, nema nesto pretjerano suvisnih komentara i off-a, kako u tvome potpisu pise ''ima da budemo INSTITUCIJA''.

Slazem se, al po meni najbitnije je druzenje i postivanje medju clanovima, a off je najmanje vazan.
 

MyX

Član
Fele je napisao(la):
MyX je napisao(la):
Fele je napisao(la):
A sad je vidim MyX nam jarane doveo, neka neka, hvala svima na pohvalama za forum, slazem se da je jedan on jaboljih u BiH ako ne i sire.

Ah pa moram malo forum reklame medju rajom pustati, sto jest jest forum je extra, nema nesto pretjerano suvisnih komentara i off-a, kako u tvome potpisu pise ''ima da budemo INSTITUCIJA''.

Slazem se, al po meni najbitnije je druzenje i postivanje medju clanovima, a off je najmanje vazan.

naravno da je medjusobno postivanje clanova foruma i druzenje vaznije od off-a, ali ne valja sada ni da svaka tema ode u off, jebes to ako ja ili netko pita jedno, a dobije odgovor za nesto skroz drugo, uglavnom off za sobom povlaci i svadju, nerazmirice i ostala bespotrebna psovanja. Ali svakako si u pravu, kada bih trebao birati izmedju svadje i off-a naravno, izabrao bih off. Respect!!
 
Putovanja.ba
Administrator
Svadja nije bilo i to je najvaznije, nego da neidemo u off hajmo mi u chat :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top