Alu felge MAM Nuvo 7 - imal ih u BiH?

Alu felge MAM Nuvo 7 - imal ih u BiH?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
JD. je napisao(la):
Shonfol je napisao(la):
gdje mogu pogledati te replike s8?

kod amera, volan.ba

09082008057.jpg

hvala na slici.

dobre su, al lose, ne znam zasto.. :D prevelik ovaj krug u sredini valjda :)...
 
Član
Druze... kad to vec toliko zelis, a da sam na tvom mjestu, vjeruj da bih za njih isao i do Hrvatske ako treba, mani se bilo kakvih drugih, pokusaj naci te koje zelis ;)
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Druze... kad to vec toliko zelis, a da sam na tvom mjestu, vjeruj da bih za njih isao i do Hrvatske ako treba, mani se bilo kakvih drugih, pokusaj naci te koje zelis ;)

Hehe, hvala. Vjeruj mi nikakav mi problem nije otici ni na kraj Hrvatske, ni na kraj Srbije/Crne Gore... problem mi je samo na kraj Slovenije, on je odmah poslije Hrvatsko-Slovenske granice, a nemam vize jbg :D:D haha

Salu na stranu, ako ima neko iz oklonih zemalja ko zna da ima u neki shop gdje se ovo moze uzeti, dolazim u roku od 24h...

Hvala :)
 
Putovanja.ba
Administrator
Danas listam market i sjetim se tebe

http://www.market.ba/oglas/194704
 
Član
Shonfol je napisao(la):
Pozdrav svima,

Jedan clan mi je pomogao da identifikujem naziv felgi koje sam vec par sedmica trazio.. (Hvala Diablo :))

Da li igdje u BiH imaju da se kupe ove felge? (18'' ili 19''?)

Jedini sajt gdje sam ih nasao je iz Engleske i ne vrse dostavu van UK (cekam jos da mi e-mailom potvrde) ...

MAM Nuvo 7

Ako ko zna kakvu informaciju o tome gdje se mogu naruciti kod nas, puno bi mi znacilo.

Evo kako izgledaju:
vw3.jpg


Hvala
poz

Imas u INTER AUTU TUZLA narucis i et :D
 
Član
Evo nasli na vise mjesta al izgleda momak odustao od kupovine,ili nije ali se ne javlja :icon_evil:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top