Alpine Type X 1242D i 1243D ?

Alpine Type X 1242D i 1243D ?

Član
IGY je napisao(la):
da bi zvuk bio savrsen, ne treba smao jak bass u gepeku, treba i ako nista prednji sistem biti do jaja (da se slozi 3way) i tu bi onda X u gepeku dao potpuni ugodzaj slusaocima, da ne pricam o tome da moze primiti snage pun ku*ac i da je trazi da bi to sve radilo kako treba

Ma nema to veze, izgleda dobro u gepeku :D:D

Zeza na stranu, puno više od samo kupovine X-a treba da bi bio pravi SQ, al jbg...
 
Malo ste mi smjesni , otisli se daleko u problematiku , nisam pitao ni za SQ ni kako ce svirati i slicno samo sam pitao razliku i kasnije dodao da li se isplati mislim jel cijena ok to je sve :cool:
 
Hehe hvala al bas trazim ovako nesto zbog dizajna i necu da pravim opet kao sa R-om neku kutijetinu da mi zakuca auto , ovo ce biti vise kultura koja svira extra :lol:
 
Sta je u pitanju , meni je najgore ako ce woofer biti druge marke mora i pojacalo biti iste , al haj cisto iz radoznalosti sta imas?
 
Član
U Lunatica uvijek neke egzoticne stvari sto drugi nemaju :D

Dragon i m-1000 ti je jos u zivotu ceka novi tayp r iz hr da stigne od 15'' jedan je opet sprzio :D:lol:
 
Član
Od tog je ovaj kupio,za 450 KM, pojacalo,woofer.kutiju i kond, dobea cijena :icon_smile:
Taj sto je imo astru sad vozi golf 3 mislim da je sa clanom gajs zamijenio vidim da je kod njega sad ta astra

lik je bacio bruku para a nidje veze sta je uradio od astre :icon_rolleyes: vidim gejs je skino mat foliju i jos par stvari pa je normalnija sad ima na pik-u prodaje se

al ajd :icon_exclaim: alpine :D
 
Sve znam brate ja sam s njim narucivao , momak radio u Afganisatanu imao para more sad sta mu se desilo ne znam , samo mi je krivo sto meni nije javio da ja kupim taj sistem , woofer je kod muhe nov narucio 15sku a ja mu prodao pojacalo za 300km e boze dragi a valjo sam mu drama a ni da javi
 
Član
Ni ja nisma znao nije ni na pik stavljao :icon_rolleyes:

imo je i prednji sistem type r i zadnje 6x9 elipse isto R serija i neki alpine player sve je ovaj kupio

a taj je odustao od projekta sa astrom a uzeo je neke druge komponente kako sam cuo,valjda iz dubaia nes mocnije dobavio

M-1000 jos na cijeni po cicama ih nema ispod 400 KM :icon_rolleyes:
 
Bas zbog tog govorim , mislim da se on vratio u Afganistan nista od njeg , imao je on sve zivo i citavu Astru dampirao ma bas ulozio ja sta mu kazem on klikne kupi , pa sam mu slao djelove , trazio i et covjek se odjednom samo izgubi :icon_mad:
 
Top