Alpine Type X 12" gdje kupiti?

Alpine Type X 12" gdje kupiti?

Ersanov je zavrsio kod ovog momka sa puntom a evo on ga je proslijedio dalje , sa Muhom nisam u dobri odnosima tako da tu firmu zaboravite za bilo sta , a kakvi su to novi R-ovi?
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ersanov je zavrsio kod ovog momka sa puntom a evo on ga je proslijedio dalje , sa Muhom nisam u dobri odnosima tako da tu firmu zaboravite za bilo sta , a kakvi su to novi R-ovi?

nova serija R-ova :icon_smile:

Type-R Subwoofers

The high-performing Type-R models have been upgraded for 2012, offering even more power up to 1000W RMS to accommodate large amplifiers and big systems. These durable subwoofers provide class-leading output and sound quality, thanks to Alpine’s exclusive patented technology that reduces distortion and maximizes musical detail. Their H.A.M.R. surround and powerful CRC motor structure designs provide well over 2 ½-inches of peak-to-peak excursion and up to 20 mm linear Xmax for incredibly deep and clean bass.

( bice tu jos sto sta ) :cool:
 
tesko je X napojit snagom, trpi on sve zivo ali mu treba watta, ja bih isao na ovu varijantu sa 1x R12 od 1kw rmsa, novi model.
 
Član
SWR i SWX nemaju veze jedan s drugim...
Bolje se strpi i nabavi X-a, meni jedan od boljih woofera koji sam čuo;)
A svira on pristojno i na malo snage
 
Pa mene iskreno X bas privlcai i dizajnom i snagom jer sam cuo kako svira i na 800rms-a pojacalu a ovo sto cu ja uzeti ce imati 1200rms-a mislim da bi trebalo biti dovoljno , odma da naglasim ne uzimam za takmicenja nego volim jaku muziku da slusam al et izmerio bi cisto da vidim da li ce biti jace od 15ske i mrp-m1000 (143.2db)
 
Top