Alpine Type X 12" gdje kupiti?

Alpine Type X 12" gdje kupiti?

Poz narode , sve sam zive oglasnike prelistao nigdje ga nema , nedavno sam jedan rezervisao kad krenem u Karlovac da pokupim medutim liku trebale pare i uda ga , pa me zanima imali jos negdje kakav oglasnik a da nije zara cijena
 
tamo sam ga bio i rezervisao al et momku se zurilo , ima na njuskalu jedan 500km pa cu jos da se saberem da vidim jel mi se isplati :D
 
pa et hocu X-a jer je mal i jak i ne moram praviti ormar po gepeku za neki extra rezultat jer svira on fino i u nekoj srednjoj kutiji , dosta sam otezavao auto beze sad hocu sve fino da slozim da ne bude tabut zakuca me samo beze. A alpine furam pa mi je X jedini ostao , 15sku R-a sam imao al moram imati grobinu od kutije sto mi ne odgovara
 
Član
Ma ja, samo kudicemo te (ja prvi) ako bude svirao na 800-1kw rmsa ako imas snage da ubijes Ra (ne klipom) onda uzimaj X ako nemas onda R nista 2 il da ti posaljem ja neki woofer americke proizvodnje
 
Član
Onaj x od momka sa puntom je otisao ;) jos kad je bio tuning show u Gradisci ;)

Uostalom nazovi Marka moze ti pomoci ;)
 
Član
Ersan je imao x u skoda roomster ne znam mozel se uci u trag mu ko ga je kupio mozda bi prodao!

A pitaj i Muhu imao je i on Type X u BMW tako da nije nov polovan je,mozda ga nije jos kod njega!
 
Top