ALPINE MRA-D550 pitanje?

ALPINE MRA-D550 pitanje?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uzeo sam ALPINE MRA-D550 pojacalo tj. rezervisao pa prije nego ga kupim moram da rascistim par stvari da se ne zeznem , citam negdje da se za njeg moraju imati posebni Alpine modeli HU-a sto naravno nemam , imam JVC DVD i pitanje je da li mogu ja nakaciti ovo pojacalo jer kako sam skontao nema cinceve nego neka druga sranja , pa et ako neko moze da mi objasni jel ima neki mozda nastavak da moze cinc ili slicno , da jos navedem da moj HU ima 5.1 Channel DTS / Dolby Digital nesto mi govori da mi i moglo ovo pojacalo s tim da je 5.1 :D
 
Član
alpai-rca_m.jpg


Ovo ti treba, kontaktiraj člana muha www.caraudio.ba

Inputs:

* AI-Net: Analog signals are input through an AI-Net cable, the amp has no standard RCA inputs
* Changer: Since the amp is connected to the head unit's AI-Net port, a changer is connected to the AI-Net changer input on the amp
* Power and Ground: Set screw terminals for power and ground will accept up to 8 gauge bare wire (8 gauge recommended)
* Digital Inputs: Two Toslink optical digital inputs for digital sources (DVD, Game system, etc)
* Guide Input and Guide Control: Control inputs from outboard controller
* Controller: 7-pin Amplifier Link connection

Outputs:

* Subwoofer: Single RCA output
* Speaker Outputs: Terminal strip outputs for all five speakers, 0.326" wide
 
ti bas ne vidis dalje od onog sto prodajes , al haj naviko sam ja na tvoje komentare , moze ovdje lokot da se dalje ne sara u prazno saznao sam dovoljno informacija
 
dobro si ti izabrao samo sto pocjenjujes nesto sto je ipak kvalitet za vecinu stvari danas na trzistu al et nebitno , rekoh da moze katanac sve je receno
 
sto ne znaci da "drugi" mora biti smece , na stranu player ovo pojacalo ljudi porede s tranzistorom i negdje sam citao da ga uz neku IVU dobijes gratis tako da ne moze svaki proizvod biti vrh
 
Član
JVC je odličan brend, a naslušo sam se i Alpine-a, DLS-a, Hifonicsa itd itd.
Po tom rezonu bila bi 2 brenda na planeti i to je to. Daj ba :lol:

Sve je to više-manje isto sranje za normala slušaoca, a ovo ostalo jedino ako hoćeš takmičenja ganjat ili si lud za audiom pa trazis najmanje sitnice u zvuku...Toliko od mene ;)
 
Početnik
mirso je napisao(la):
JVC je odličan brend, a naslušo sam se i Alpine-a, DLS-a, Hifonicsa itd itd.
Po tom rezonu bila bi 2 brenda na planeti i to je to. Daj ba :lol:

Sve je to više-manje isto sranje za normala slušaoca, a ovo ostalo jedino ako hoćeš takmičenja ganjat ili si lud za audiom pa trazis najmanje sitnice u zvuku...Toliko od mene ;)

da se razumijemo, ti si imao ENTRY modele gore navedenih proizvodjaca, koji su opet godinama ispred top modela nekih drugih ali ....

posto vecina nije "luda za audiom" njima i BOSE zvuci odlicno.... pa tu moze i JVC proci...

a pretpostavljam znas sta znaci Burr Brown...


Little Dragon je napisao(la):
sto ne znaci da "drugi" mora biti smece , na stranu player ovo pojacalo ljudi porede s tranzistorom i negdje sam citao da ga uz neku IVU dobijes gratis tako da ne moze svaki proizvod biti vrh

jeste to pojacalo tranzistor "snagom", ali nijedan drugi amp nema dts 5.1 dekoder u sebi kao taj pojacivac.

Kad se radila rasprodaja IVA-D311 modela HU koji su kostali 1700 EUR+ to pojacalo je islo GRATIS u paketu jer je tako bilo i zamisljeno...

a ti si vjerovatno ima pojacala za aute koja su puno bolja od ovih da je onda to pojacalo tranzistor...

ustvari, jesi ikada imao pojacalo za systeme ? i neke systeme u autu?

mislim ono WTF..


ja sam citao na internetu da se mozes obogatiti preko noci i postati milijarder ako " OVU" poruku posaljes na 10 mail adresa...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top